Hurkacz – Struff typy i kursy bukmacherskie (26.02.2024)

Już pierwszego dnia turnieju głównego w Dubaju będzie można zobaczyć w akcji Huberta Hurkacza. Polak zapozna się z kortami twardymi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Zobacz Hurkacz – Struff typy przed meczem o awans do drugiej rundy.

Hubert Hurkacz – Jan-Lennard Struff typy bukmacherskie (ATP Dubaj 2024)

Polak powraca na odkryte korty twarde, na których poprzednio rywalizował w Australian Open. Później Huberta Hurkacza można było oglądać na tego samego typu nawierzchni, ale w halach w Marsylii i w Rotterdamie. Wrocławianin został rozstawiony w Dubaju z numerem trzecim, a wyżej rozstawieni w drabince niż on są Danił Miedwiediew oraz Andriej Rublow.

Losowanie drabinki było teoretycznie sprzyjające, a pierwszym przeciwnikiem Huberta Hurkacza będzie Jan-Lennard Struff. 33-letni Niemiec znajduje się na 25. miejscu w rankingu ATP. Początek sezonu nie wygląda imponująco dla doświadczonego zawodnika. Jan-Lennard Struff wygrał cztery mecze w styczniu i w lutym. Z poprzedniego turnieju w Dosze odpadł w pierwszej rundzie.

Hurkacz - Struff typy
Icon Sport

Niemiec jeszcze nie wygrał turnieju rangi ATP. Nie może pochwalić się dobrymi wynikami w imprezach wielkoszlemowych na kortach twardych. Jan-Lennard Struff doszedł dwa razy do trzeciej rundy US Open, a także dwukrotnie do drugiej rundy Australian Open. Lepsze wyniki osiągał na mączce.

Historia spotkań z Niemcem zasiewa ziarno niepewności przed meczem Huberta Hurkacza. Za Polakiem dwie porażki z Janem-Lennardem Struffem. Ostatnia konfrontacja zakończyła się jednak zwycięstwem wrocławianina, a doszło do niej na korcie twardym w Bazylei w październiku 2023 roku. Nasz typ Hurkacz – Struff to zwycięstwo Polaka. Spodziewamy się rozegrania powyżej 19.5 gema w meczu.

Hurkacz – Struff kursy bukmacherskie

Zgodnie z notowaniami bukmacherskimi, Hubert Hurkacz ma większe szanse na awans niż Jan-Lennard Struff. Wygraną Polaka można obstawiać po kursie 1,18. Z kolei zwycięstwo Niemca po kursie 4,90. Wyniki w tym sezonie przemawiają wyraźnie za Hurkaczem. Rozegranie powyżej 18.5 gema można zagrać po kursie 1,13.

Kiedy gra Hurkacz ze Struffem? O której godzinie?

Kiedy gra Hubert Hurkacz? Tenisiści powalczą o awans do drugiej rundy w poniedziałek. Ich mecz wyznaczono na korcie centralnym. Będzie to drugi pojedynek od godziny 16:00, co oznacza, że Huberta Hurkacza i Jana-Lennarda Struffa można spodziewać się na korcie około godziny 18:00.

Gdzie oglądać Hurkacz – Struff? Transmisja na żywo

Mecz Huberta Hurkacza z Janem-Lennardem Struffem w turnieju ATP Dubaj 2024 można oglądać na stronie internetowej bukmachera STS. Warunkiem jest rejestracja konta. Pojedynek można również obserwować na żywo w polskiej telewizji. Transmisja jest zaplanowana w Polsacie Sport News.

OGLĄDAJ TUTAJ