Kiedy gra Hurkacz najbliższy mecz? O której, gdzie oglądać?

Kiedy gra Hubert Hurkacz na ATP Bazylea 2023?
Icon Sport

Kiedy gra Hurkacz najbliższy mecz? Polak dość niespodziewanie z pozycji rezerwowego wskoczył do drabinki głównej ATP Finals. W Turynie zastępując Stefanosa Tsitsipasa rozegra jeden mecz.

Najbliższy mecz: Hurkacz – Djoković, w czwartek 16 listopada o godzinie 14:30.

Mecz Hurkacza na żywo możesz obejrzeć w STS TV. To darmowa transmisja, która jest dostępna po rejestracji konta. Możesz skorzystać z poniższego przycisku, aby otworzyć konto i oglądać ten oraz pozostałe mecze ATP Finals 2023.

Oglądaj tutaj

Kiedy gra Hurkacz najbliższy mecz na ATP Finals 2023?

Hurkacz wskoczył do drabinki zastępując kontuzjowanego Stefanosa Tsitsipasa. Polak nie ma szans na awans z grupy, bowiem zagra tylko jeden mecz. Niemniej jednak to ogromny prestiż i szansa, aby wreszcie pokonać Djokovicia. Do tej pory bilans polsko-serbskich pojedynków wynosi 0:6. Jazda Hubi!

Odnośnie tego Hubert Hurkacz kiedy gra, gdzie oglądać, wszystkiego dowiesz się z naszego na bieżąco aktualizowanego tekstu. Polak w ostatnim czasie zdecydował się wycofać w imprezy w Metz, poprzez co kategorycznie stracił szanse na awans do turnieju ATP Finals 2023 w Turynie. Wobec tego Hubi zakończył już sezon i teraz może nieco skupić się na odpoczynku. Kiedy gra Hurkacz najbliższy mecz nie jest więc na ten moment jeszcze znane. Wrocławianin prawdopodobnie pojawi się na jakimś turnieju pokazowym, ale naturalnie, czekamy na istotne szczegóły.

Hubert Hurkacz miał ostatnio dobry okres. Polak wygrał turniej w Szanghaju i osiągnął finał w Bazylei oraz walczył w Paryżu o występ na ATP Finals 2023. Niestety na turnieju Masters w Paryżu nie udało się wywalczyć kwalifikacji, a wobec borykania się z problemami zdrowotnymi, Hurkacz zdecydował się wycofać także z następnego turnieju w Metz.

Warto dodać także, jak zaprezentował się Polak w stolicy Francji w zeszłym roku. Nie były to dla niego udane zmagania. Owszem, w pierwszej rundzie pokonał zawodnika gospodarzy Adriana Mannarino, ale już w swoim drugim meczu musiał uznać wyższość reprezentanta Danii Holgera Rune. Hurkacz przegrał dość gładko, stawiając się tylko w pierwszym secie, przegranym do 5. W drugiej Rune odjechał i dał ugrać naszemu rodakowi tylko jednego gema. Hubert Hurkacz kiedy gra? Jak wspomnieliśmy, stosowna informacja o najbliższym meczu Hubiego jak tylko się pojawi, zostanie podana na wstępie czytanego właśnie przez Ciebie tekstu.

Hubert Hurkacz – kiedy gra, gdzie oglądać?

Kiedy gra Hurkacz najbliższy mecz? Po turnieju masters w Paryżu Hurkacz zakończył oficjalne występy w tym sezonie. Czekamy na jego dalsze plany.

Pamiętaj, że transmisje meczy Hurkacza możesz oglądać na żywo i za darmo w usłudze STS TV. Wymagana jest jednak rejestracja konta. Możesz skorzystać z poniższego linka. Dzięki temu obejrzysz wszystkie turnieje tenisowe za darmo. O której gra Hurkacz dzisiaj? Tego dowiesz się z tekstu.

Oglądaj tutaj

Dwa tytułu w 2023 roku

Można powiedzieć, że Hubert Hurkacz miał lepsze i gorsze momenty w 2023 roku. Te lepsze zaowocowały tym, że wrocławianin zdobył dwa prestiżowe tytuły. Najpierw wygrał turniej w Marsylii, a następnie okazał się najlepszy na imprezie masters w Szanghaju. Choć Polak na zakończenie sezonu awansował na 11. miejsce w rankingu ATP, to niestety, ale w rankingu ATP Race znalazł się tuż za czołową ósemką i musiał obejść się smakiem turnieju finałowego w Turynie. Wszyscy kibice liczą, że następny rok w wykonaniu Huberta Hurkacza będzie równie udany, a nawet i lepszy, niż ten 2023. Wydaje się, że największym wyzwaniem dla wrocławianina jest ustabilizowanie formy, która na przekroju całego zakończonego sezonu mocno falowała.