Hurkacz – Struff typy, kiedy, o której, gdzie oglądać? (25.10.2023)

Hubert Hurkacz nie miał dużo czasu na złapanie oddechu po pierwszym zwycięstwie odniesionym w turnieju ATP w Bazylei. W środę na reprezentanta Polski czeka drugie wyzwanie na nawierzchni twardej w Szwajcarii. Zobacz Hurkacz – Struff typy przed meczem o awans do ćwierćfinału imprezy.

Hubert Hurkacz – Jan-Lennard Struff typy i kursy (ATP Bazylea 2023)

Hubert Hurkacz po raz pierwszy w karierze zdecydował się na wystartowanie w turnieju ATP w Bazylei. Reprezentant Polski został rozstawiony z numerem czwartym i właśnie w Szwajcarii powrócił do rywalizacji w Europie po imprezach tenisowych w Ameryce Północnej i w Azji. Stara się nawiązać do zakończonego zdobyciem trofeum, niedawnego występu w Szanghaju.

Wrocławianin stanął na wysokości zadania i wywiązał się z roli faworyta w pierwszym meczu w Bazylei. Hubert Hurkacz zwyciężył w dwóch setach z Dusanem Lajoviciem. Do rozstrzygnięcia pierwszego seta potrzebował tie-breaka, co w tym sezonie jest jego znakiem rozpoznawczym. W drugiej partii Polak postawił na swoim już w gemie na 6:3.

Drugim przeciwnikiem Huberta Hurkacza będzie również nierozstawiony w drabince tenisista. Polak zmierzy się z Janem-Lennardem Struffem. Niemiec jest notowany na 27. miejscu w rankingu ATP, a w pierwszej rundzie pokonał w dwóch setach Christophera Eubanksa.

Hurkacz - Struff typy
Icon Sport

Hubert Hurkacz postara się o pierwsze w karierze zwycięstwo z Janem-Lennardem Struffem po dwóch porażkach. Niezależnie od niekorzystnej historii spotkań nasze Hurkacz – Struff typy, to zwycięstwo Polaka. Hurkacz jest faworytem, ponieważ notował w ostatnich tygodniach zdecydowanie lepsze wyniki. Ponadto stawiamy na rozstrzygnięcie w dwóch setach.

Kiedy gra Hurkacz z Struffem? O której godzinie?

Mecz Huberta Hurkacza zostanie rozegrany w środę na korcie pierwszym w Bazylei. Będzie to trzecia konfrontacja dnia, a rywalizacja na nim rozpocznie się o godzinie 12:00. Przed starciem Hurkacza zostaną rozegrane jeden mecz w singlu i jeden w deblu. Tym samym wyjścia Polaka na kort można spodziewać się około godziny 15:00.

Gdzie oglądać mecz Hurkacz – Struff? Transmisja

Mecz Huberta Hurkacza w turnieju w Bazylei można oglądać na stronie internetowej bukmachera Betclic. Warunkiem jest rejestracja konta. Pojedynki można również obserwować na żywo w polskiej telewizji. Transmisja będzie możliwa do zobaczenia w jednym z kanałów sportowych Polsatu.

Oglądaj tutaj