Hurkacz – Szewczenko typy i kursy bukmacherskie (23.03.2024)

Polak rozpocznie rywalizację w turnieju w Miami i będzie to szansa na odkucie się po niedawnych niepowodzeniach. Pierwszym jego przeciwnikiem będzie reprezentant Kazachstanu. Zobacz Hurkacz – Szewczenko typy przed pojedynkiem o awans do trzeciej rundy.

Hubert Hurkacz – Aleksander Szewczenko typy bukmacherskie (ATP Miami 2024)

Przed Hubertem Hurkaczem kolejny turniej na kortach twardych. W poprzednim, w Indian Wells, odpadł już po pierwszym meczu z Gaelem Monfilsem. Niewiele zdziałał również na przykład w Rotterdamie. W tym sezonie nie odniósł jeszcze turniejowego zwycięstwa, a awansem do ćwierćfinału Australian Open rozbudził nadzieje kibiców na lepsze wyniki.

Szewczenko - Hurkacz typy
Icon Sport

Kolejny turniej to nowa szansa. Hubert Hurkacz przeniósł się do Miami, a do drabinki przystąpił rozstawiony z numerem ósmym. W pierwszej rundzie Polak miał wolny los, a w drugiej rundzie spotka się na korcie z Aleksandrem Szewczenką. Urodzony w 2000 roku w Rosji tenisista zdecydował się na reprezentowanie Kazachstanu. Nie jest rozstawiony w Miami, a jeszcze w poprzednim sezonie można go było zobaczyć w Challengerze w Szczecinie.

W pierwszej rundzie w Miami przeciwnik Huberta Hurkacza zwyciężył w trzech setach z Danielem Elahim Galanem. Jak dotąd Aleksander Szewczenko nie osiągnął wielkich wyników, a na przykład najlepszym jego osiągnięciem w turniejach wielkoszlemowych było wejście do drugiej rundy Roland Garros w poprzednim sezonie.

Hubert Hurkacz zagra z młodym reprezentantem Kazachstanu po raz drugi w sezonie. Eliminował go w dwusetowym meczu rozegranym w Marsylii. Była to druga wygrana Polaka z Aleksandrem Szewczenką w karierze. Nasze Hurkacz – Szewczenko typy, przed nadchodzącym spotkaniem, to zwycięstwo rozstawionego zawodnika. Zarazem spodziewamy się mocnego oporu Szewczenki i rozegrania powyżej 20.5 gema w meczu.

Hurkacz – Szewczenko kursy bukmacherskie

Zgodnie z notowaniami bukmacherskimi, Hubert Hurkacz będzie faworytem meczu z Aleksandrem Szewczenką. Nie zmieniają tego ostatnie niepowodzenia Hurkacza. Wygraną Polaka można obstawiać po kursie 1,17. Z kolei zwycięstwo reprezentanta Kazachstanu po kursie 5,20. Rozegranie powyżej 20.5 gema w meczu można zagrać po kursie 1,51.

Kiedy gra Hurkacz z Szewczenką? O której godzinie?

Z powodu załamania pogody nastąpiły przesunięcia w programie turnieju. Mecz był pierwotnie zaplanowany na noc z soboty na niedzielę czasu polskiego.

Gdzie oglądać Hurkacz – Szewczenko? Transmisja na żywo

Mecz Huberta Hurkacza z Aleksandrem Szewczenką w turnieju ATP Miami 2024 można oglądać na stronie internetowej bukmachera Betclic. Warunkiem jest rejestracja konta. Pojedynek można również obserwować na żywo w polskiej telewizji. Transmisja będzie w jednym z kanałów sportowych Polsatu.

OGLĄDAJ TUTAJ