Kiedy gra Hurkacz? O której godzinie, z kim, gdzie oglądać?

Kiedy gra Hurkacz

Hubert Hurkacz może mieć mieszane uczucia po AO 2023. Z jednej strony czwarta runda to życiowy sukces w Melbourne, a z drugiej, ćwierćfinał był na wyciągnięcie ręki. Nie ma jednak co do tego wracać, bowiem czas na kolejny turniej. Wiemy, kiedy gra Hurkacz, z kim i gdzie oglądać jego mecze.

Kiedy gra Hurkacz? ATP w Rotterdamie następną imprezą

Wiemy kiedy gra Hubert Hurkacz. Turniej ATP Rotterdam rozpocznie się już 13 lutego 2023 roku i potrwa do 19 lutego 2023 roku, kiedy zwieńczy go finał – miejmy nadzieję z udziałem Polaka.

Z całą pewnością Hubert Hurkacz liczy na lepszy występ w Rotterdamie, niż przed rokiem, kiedy opadł już w drugiej rundzie. Jak było dokładnie przed rokiem? Hubi rozpoczął turniej od pokonania dzikiej karty, a więc doświadczonego Jo-Wilfrieda Tsongi. W drugiej rundzie musiał jednak uznać wyższość Lorenzo Musettiego. Cały turniej wygrał z kolei Félix Auger-Aliassime, który w finale ograł Stefanosa Tsitsipasa.

W tym roku oprócz Tsitsipasa, Augera-Aliassime i Hurkacza, do ATP w Rotterdamie zgłosili się też Rublow, Miedwiediew, Rune, Zverev, Chaczanow czy Sinner. Można wręcz rzec, że poza Djokoviciem i Nadalem, cała czołówka tenisowego światka. W imprezie nie zagra też Carlos Alcaraz.

Kiedy mecz Hurkacza? O której godzinie gra na ATP Rotterdam?

Wiemy kiedy gra Hurkacz, turniej rusza 13 lutego 2023 roku, ale nie wiemy jeszcze kiedy dokładnie zagra swój pierwszy mecz. Drabinka nie została rozlosowana, zatem trzeba poczekać, aż organizatorzy ATP w Rotterdamie tego dokonają.

Pamiętaj, że transmisje meczy Huberta Hurkacza możesz oglądać za darmo w usłudze Betclic TV. Wymagana jest jednak rejestracja konta. Możesz skorzystać z poniższego linku.

Oglądaj tutaj