Kiedy gra Hurkacz? O której godzinie, z kim, gdzie oglądać mecz?

Kiedy gra Hurkacz
Icon Sport

Kiedy gra Hurkacz najbliższy mecz? Polak, który szybko odpadł w Rzymie, gra teraz w wielkoszlemowym Roland Garrosie 2023. Sprawdź szczegóły jego następnego występu.

Następny mecz: Hurkacz – Griekspoor, 31 maja lub 1 czerwca 2023.

Wszystkie mecze Hurkacza oraz pozostałe pojedynki French Open 2023 możesz oglądać za darmo we Fortunie. Wymagana jest rejestracja.

Oglądaj tutaj

Kiedy gra Hurkacz? Roland Garros 2023

Hubert Hurkacz nie może zaliczyć póki co sezonu na mączce do udanych. Polak dość dobrze zakończył sezon halowy, wygrywając turniej w Marsylii, ale później nie potrafił przenieść formy na korty ziemne. Przed nim Roland Garros 2023, który potrwa od 28 maja do 11 czerwca 2023 roku. Liczymy na dobry występ Hubiego.

Kiedy gra Hurkacz dzisiaj? O jego kolejnych meczach i ich godzinach będziemy informować na bieżąco w naszym tekście. Warto rzucić okiem na dotychczasowe występy Hurkacza we French Open. Polak występuje w Paryżu nieprzerwanie od 2018 roku. Wtedy też, w inauguracyjnym występie awansował do drugiej rundy. Kolejne lata były wyjątkowo suche, bowiem Hurkacz odpadał trzy razy z rzędu już w pierwszej rundzie. Swój najlepszy występ na Roland Garros Hubert Hurkacz zanotował przed rokiem, kiedy dotarł do czwartej rundy. Ostatecznie musiał w niej uznać wyższość późniejszego półfinalisty, Caspera Ruuda z Norwegii. Jak będzie w tym roku? Nie obrazimy się na powtórkę z rozrywki.

Kiedy mecz Hurkacza dzisiaj? O której godzinie?

Kiedy gra Hurkacz najbliższy mecz na Roland Garros 2023? Drabinka turniejowa nie została jeszcze rozlosowana, a więc kibice muszą uzbroić się w chwilę cierpliwości.

Pamiętaj, że transmisje meczy Hurkacza możesz oglądać na żywo i za darmo w usłudze Betclic TV. Wymagana jest jednak rejestracja konta. Możesz skorzystać z poniższego linka. Dzięki temu obejrzysz wszystkie turnieje tenisowe za darmo.

Oglądaj tutaj