Kiedy gra Hurkacz? O której godzinie, z kim, gdzie oglądać?

Hubert Hurkacz mecz dzisiaj
Icon Sport

Kiedy gra Hurkacz najbliższy mecz? Hubert Hurkacz zagra na turnieju ATP w Szanghaju. To impreza z cyklu Masters i po cichu liczymy na dobry występ wrocławianina.

Najbliższy mecz 4 lub 5 października 2023 roku. Czekamy na rywala i losowanie drabinki.

Mecz Hurkacza możesz obejrzeć za darmo w Betclic. Transmisja na żywo jest dostępna po rejestracji konta.

Oglądaj tutaj

Kiedy gra Hurkacz najbliższy mecz? ATP Szanghaj 2023

W ostatnim czasie Hubert Hurkacz rywalizował w US Open oraz w meczu reprezentacyjnym przeciwko Barbadosowi. Teraz Polak przeniesie się Szanghaju, żeby wziąć udział w silnie obsadzonym turnieju Masters. Impreza na kortach Qizhong Forest Sports City Arena została zaplanowana od 4 do 15 października 2023. Kiedy gra Hurkacz dzisiaj dowiesz się na wstępie tekstu, który wraz z przeciwnikami i godzinami jest przez nas na bieżąco aktualizowany.

Nawiązując do tego kiedy gra Hurkacz najbliższy mecz, warto też wspomnieć o wyniku Polaka na poprzednim turnieju w Szanghaju. Ten miał miejsce dość dawno temu bowiem w 2019 roku. Wówczas turniej padł łupem Daniła Miedwiediewa, który w wielkim finale pokonał Alekxandra Zvereva. Hubert Hurkacz zakończył zmagania na trzeciej rundzie, kiedy to w trzech setach uległ Stefanosowi Tsitsipasowi. Wcześniej wrocławianin ograł Gaela Monfilsa i zawodnika gospodarzy, Zhanga Zhizhena.

Kiedy mecz Hurkacza dzisiaj? O której godzinie?

Kiedy gra Hurkacz najbliższy mecz? Czekamy na losowanie drabinki turnieju w Szanghaju. Wówczas poznamy pierwszego rywala Polaka. Mecz  Hurkacza 4 lub 5 października 2023 roku.

Pamiętaj, że transmisje meczy Hurkacza możesz oglądać na żywo i za darmo w usłudze Betclic TV. Wymagana jest jednak rejestracja konta. Możesz skorzystać z poniższego linka. Dzięki temu obejrzysz wszystkie turnieje tenisowe za darmo.

Oglądaj tutaj