Kiedy gra Hurkacz? Wiemy gdzie wystąpi na następnym turnieju!

Kibice zastanawiają się kiedy gra Hurkacz. Polak liże rany po szybkim odpadnięciu z Wimbledonu i zafundował sobie nieco dłuższy odpoczynek. Nie zgłosił się do żadnego, ze startujących na dniach turniejów w Bastad, Newport, Hamburg oraz Gstaad. Wiemy jednak, kiedy gra Hubert Hurkacz w następnej imprezie. Będzie nią turniej w Waszyngtonie, który rozpocznie się 30 lipca 2022 roku.

kiedy gra hurkacz

Wiadomo, kiedy gra Hubert Hurkacz następny mecz i turniej

Hubert Hurkacz znalazł się na liście zgłoszeń do turnieju w Waszyngtonie, który odbędzie się na kortach twardych w dniach 30 lipca – 7 sierpnia 2022 roku. Póki co, Polak jest drugim, najwyższej rozstawionym graczem na liście zgłoszeń. Z jedynką rozstawiono Andrieja Rublewa. Oprócz Polaka i Rosjanina, w imprezie w Waszyngtonie wezmą udział prawdopodobnie także Fritz, Shapovalov, Opelka, Dimitrow czy Chaczanow.

Turniej w Waszyngtonie to renomowana impreza. Przed rokiem wygrał tu Jannik Sinner, a wcześniej tacy tenisiści, jak Nick Kyrgios czy dwukrotnie Alexander Zverev. Hubert Hurkacz w zeszłym roku w Waszyngtonie nie grał, ale w 2019 roku odpadł już w drugiej rundzie, przegrywając z Johnem Isnerem. Tym razem, wiedząc kiedy gra Hurkacz, liczymy, że odbije sobie słaby występ na Wimbledonie. Oby tak właśnie było. Przypomnijmy, że turniej w Waszyngtonie startuje 30 lipca, a główna drabinka rozpocznie rywalizację 1 sierpnia. Finał zaplanowano na 7 sierpnia 2022 roku.