Kiedy gra Linette? O której godzinie, z kim, gdzie oglądać?

Kiedy gra Linette

Magda Linette rywalizuje na Australian Open 2023. Warto wiedzieć, kiedy gra Linette następny mecz, z kim i gdzie oglądać transmisję na żywo.

  • Magda Linette – Aryna Sabalenka, 26 stycznia 2023, jako drugi mecz od godziny 9:30

Kiedy gra Linette na Australian Open 2023?

Kto by się spodziewał, że Magda Linette będzie naszą ostatnią reprezentantką na AO 2023 po tym, jak Iga Świątek i Hubert Hurkacz odpadli w czwartej rundzie. Linette wygrywa kolejne mecze i liczymy, że w najbliższym będzie dokładnie tak samo. Polka już osiągnęła swój życiowy sukces, a walecznością i wytrzymałością kondycyjną powinna to osiągnąć.

Wiedząc, kiedy gra Magda Linette, warto przyjrzeć się jej najbliższej rywalce, co czynimy w dalszych fragmentach tekstu.

Kiedy mecz Linette? O której godzinie gra na Australian Open 2023?

Magda Linette w półfinale Australian Open 2023 zagra z Aryną Sabalenką. To Białorusinka w tej chwili uważana jest za największą faworytkę AO 2023 i meczu Linette – Sabalenka. Ile razy jednak już to słyszeliśmy podczas trwającego turnieju w Melbourne?

Polka jest napędzona wygranymi nad Kontaveit, Aleksandrową, Garcii a na sam koniec przeciwko Karolinie Pliskovej. Ćwierćfinał z Pliskovą Linette wygrała dość pewne i stąd liczymy na kolejne niespodzianki w wykonaniu poznanianki. Kiedy gra Linette? 26 stycznia 2023. O której? Około 11:00, jako drugi mecz od godziny 9:30 czasu polskiego.

Mecz Linette – Sabalenka obejrzysz na Eurosport 1, a stream online za darmo dostępny jest po kliknięciu w poniższy link u bukmachera Betclic.

Oglądaj tutaj