Kiedy gra Linette? O której godzinie, z kim, gdzie oglądać transmisję?

Linette Kenin debel
Icon Sport

Dowiedz się, kiedy gra Linette następny mecz. Polka nie błysnęła formą na Roland Garros 2023, odpadając w pierwszej rundzie. Nie wiadomo kiedy gra najbliższy mecz. Poznanianka narzeka na drobny uraz i wkrótce poinformuje o swoich planach.

Kiedy gra Linette? Roland Garros 2023

Roland Garros 2023 został zaplanowany w dniach 28 maja – 10 czerwca 2023 roku. To właśnie 10 czerwca odbędzie się wielki finał gry pojedynczej kobiet. Kiedy gra Linette? Najbliższy mecz znajdziesz w naszym tekście.

Warto dodać, że Magda Linette przeżywa swój najlepszy okres w karierze. Jest bardzo wysoko w światowym rankingu, a w tym roku dotarła do półfinału Australian Open. Powtórzyć ten wyczyn na French Open będzie nie lada ciężko. Zwłaszcza, że Polka, która występuje na kortach Rolanda Garrosa nieprzerwanie od 2015 roku, najlepszy wynik jaki osiągnęła, to dwa razy trzecia runda. Przed rokiem Magda Linette rozpoczęła wielkoszlemowy turniej w Paryżu od niespodziewanej wygranej nas Ons Jabeur. Jednak w drugiej rundzie pokonała ją Martina Trevisan.

Magda Linette – kiedy gra, o której najbliższy mecz?

Nie wiemy jeszcze dokładnie, kiedy gra Linette następny mecz. Drabinka Roland Garros 2023 nie została rozlosowana. Czekamy na ten fakt i zaaktualizujemy nasz tekst niezwłocznie.

Wszystkie mecze Linette na żywo obejrzysz u bukmachera Betclic. Należy kliknąć w poniższy przycisk i zarejestrować darmowe konto. Dzięki temu możesz oglądać wszystkie turnieje tenisa ziemnego na żywo i to za darmo.

Oglądaj tutaj