Linette – Begu typy, transmisja meczu Polska – Rumunia (Billie Jean King Cup)

Czas rozpocząć mecz Polska – Rumunia o awans do turnieju finałowego Billie Jean King Cup. Na dobry początek Magda Linette zagra z Iriną Begu.

AKTUALIZACJA: Ten mecz już za nami, ale czas na starcie Linette z Buzarnescu.

Magda Linette – Irina Begu typy bukmacherskie (15.04.2022)

Zobacz na nasze Linette – Begu typy. Liczymy na dobry mecz w wykonaniu Magdy i mocne otwarcie rywalizacji Polska – Rumunia!

Dobre otwarcie to klucz do sukcesu?

linette begu typy

Na to liczymy. Co prawda bukmacherzy spodziewają się zaciętej rywalizacji, w której minimalnie większe szanse dają Begu, to my jednak stawiamy na Polkę. Magda dotarła ostatnio do 1/4 finału silnie obsadzonej imprezy w Charleston i liczymy, że podtrzyma dobrą dyspozycję. Zwłaszcza, że z Begu rywalizowała już dwukrotnie, a bilans tych pojedynków to 1:1. W 2019 roku w Seulu lepsza była Linette, wygrywając 2:0. Dwa lata później Rumunka skutecznie się zrewanżowała, pokonując Polkę 2:0 w Cleveland.

Linette będzie mogła też liczyć na wsparcie wypełnionej po brzegi hali w Radomiu, co wierzymy, że będzie miało ogromne znaczenie i poprowadzi naszą tenisistkę do zwycięstwa.

O której Linette – Begu? Gdzie transmisja?

Mecz otworzy pojedynek Polska – Rumunia. Rozpocznie się o godzinie 13:00 w piątek, 15 kwietnia 2022 roku. Dla wszystkich, którzy nie będą mogli zawitać do Radomia, transmisja na żywo zostanie przeprowadzona w Polsacie Sport Extra. Chcesz obstawiać? Wykorzystaj na Linette – Begu typy, widoczne w tekście. Powodzenia!

Sprawdź też typy na mecz Igi Świątek.