Linette – Buzarnescu typy na mecz Billie Jean King Cup (Polska – Rumunia)

Magda Linette zagra z Mihaelą Buzarnescu w czwartym pojedynku meczu Polska – Rumunia. Rozgrywany w Radomiu Billie Jean King Cup ułożył się po naszej myśli. Wygraliśmy wszystkie dotychczasowe mecze. Zanim jednak Linette otworzy korek od szampana, musi zmierzyć się z Buzarnescu.

Typy na mecz Magda Linette – Mihaela Buzarnescu (16.04.2022)

Zobacz nasze na Linette – Buzarnescu typy bukmacherskie i odpowiadające im kursy.

Warto wygrać

Magda Linette wyjdzie na kort po zakończeniu meczu Świątek z Begu. Jeżeli Iga wygra, Polska awansuje do turnieju finałowego Billie Jean King Cup, a pojedynek Linette – Buzarnescu będzie już tylko formalnością. Warto go jednak wygrać i potwierdzić dobrą dyspozycję.

Polka dobrze prezentuje się w ostatnim czasie. W pierwszym spotkaniu pojedynku Polska – Rumunia, Magda Linette wygrała z Iriną Begu. W drugim secie dała się zaskoczyć Rumunce, ale pierwszy i trzeci przebiegał absolutnie pod dyktando Polki. Stąd stawiamy na Linette – Buzarnescu typy na wygraną Polki. Jej nabliższa rywalka wczoraj została zdeklasowana przez Igę Świątek. Buzarnescu na papierze powinna być mniej groźna, niż Begu. W końcu zajmuje dopiero miejsce w drugiej setce światowego rankingu, bez większych sukcesów.

linette buzarnescu typy

Zauważyliśmy też, że Magda Linette była nieco zdenerwowana podczas pierwszego spotkania z Begu. Być może radomska publiczność i jej żywiołowy doping wywołała u niej nieco tremy. Pierwsze koty za płoty i teraz Linette powinna zagrać jeszcze pewniej, pokazując jeszcze lepszy tenis. Zwłaszcza, że prawdopodobnie Iga Świątek zdejmie presję z jej pleców, wygrywając z Begu.

Gdzie obejrzeć Linette – Buzarnescu? Transmisja

Mecz pokaże stacja Polsat Sport Extra oraz platforma Polsat Box Go. Spotkanie rozpocznie się po zakończeniu meczu Świątek z Begu. Ten pierwszy zaczyna się o 11:00. Magdy Linette należy spodziewać się zatem na korcie około 12 – 12:30.