Świątek – Aleksandrowa typy i kursy bukmacherskie (14.02.2024)

Iga Świątek wystartowała w poniedziałek w turnieju na kortach twardych w Dosze. To jej pierwszy występ od czasu wielkoszlemowego Australian Open. Zobacz Świątek – Aleksandrowa typy przed meczem o awans do ćwierćfinału.

Iga Świątek – Jekaterina Aleksandrowa typy bukmacherskie (WTA Doha 2024)

Iga Świątek trenowała w Polsce po nieudanym występie w Australian Open. Do turnieju wielkoszlemowego przystąpiła jako rozstawiona z numerem pierwszym faworytka. Zwyciężyła z Sofią Kenin i Danielle Collins, po czym poniosła porażkę w trzeciej rundzie z Lindą Noskovą. Tym samym przygoda Igi Świątek w Melbourne zakończyła się w pierwszym tygodniu, co było rozczarowaniem dla kibiców.

Obecnie przystankiem liderki rankingu WTA jest Doha w Katarze. Iga Świątek rozegrała już jeden mecz w turnieju. Zaprezentowała się bardzo dobrze i zwyciężyła w dwóch setach z Soraną Cirsteą. Polka pozwoliła Rumunce na wygranie zaledwie po jednym gemie w obu partiach. Z awansu mogła cieszyć się po nieco ponad godzinie.

Świątek - Aleksandrowa typy
Icon Sport

Drugą rywalką Igi Świątek w Dosze będzie Jekaterina Aleksandrowa. 30-letnia tenisistka, urodzona w Czelabińsku, zajmuje 19. miejsce w rankingu ATP. W drodze do trzeciej rundy zwyciężała z Wiktorią Tomową oraz Eriką Andriejewą. Przed nią trudne zadanie w starciu z Igą Świątek. Tym bardziej, że miała o kilkanaście godzin mniej na przygotowanie się do meczu.

Iga Świątek rozegra czwarty w karierze mecz z Jekateriną Aleksandrową. Była lepsza w dwóch z trzech wcześniejszych, ale jeszcze nigdy nie pokonała tej przeciwniczki bez straty partii. Nasz typ Świątek – Aleksandrowa to wygrana Polki. Zarazem spodziewamy się pierwszego w historii dwusetowego zwycięstwa z Jekateriną Aleksandrową.

Świątek – Aleksandrowa kursy bukmacherskie

Polka jest zdecydowaną faworytką meczu zgodnie z kursami w zakładach bukmacherskich. Niełatwa dla Igi Świątek historia spotkań z Jekateriną Aleksandrową nie jest dużym argumentem za sukcesem przeciwniczki. Zwycięstwo Polki można obstawiać po kursie 1,07. Z kolei wygraną Aleksandrowej po kursie 8,60. Rozstrzygnięcie meczu w dwóch setach, przez Igę Świątek, można zagrać po kursie 1,26.

Kiedy gra Świątek z Aleksandrową? O której godzinie?

Tenisistki zagrają o awans do ćwierćfinału w środę. Mecz zostanie rozegrany jako trzeci od godziny 13:30 na korcie centralnym. Zawodniczki mogą wyjść na kort około godziny 17:00.

Gdzie oglądać Świątek – Aleksandrowa? Transmisja na żywo

Mecz Igi Świątek z Jekateriną Aleksandrową w turnieju WTA Doha 2024 można oglądać na stronie internetowej bukmachera STS. Warunkiem jest rejestracja konta. Pojedynek można również obserwować na żywo w polskiej telewizji. Transmisje są dostępne na antenach Canal+ Sport.

OGLĄDAJ TUTAJ