Świątek – Aleksandrowa transmisja. Gdzie oglądać WTA Doha 2024?

Świątek – Aleksandrowa transmisja. Gdzie oglądać WTA Doha 2024?
Icon Sport

W trzeciej rundzie turnieju w Dausze, Iga Świątek zagra z Jekateriną Aleksandrową. Ten mecz już 14 lutego, a więc w walentynki, około godziny 16:30 – 17:00 czasu polskiego. Gdzie oglądać spotkanie Świątek – Aleksandrowa? Transmisja pojawi się w tv, ale także online. Szczegóły w tekście.

OGLĄDAJ TUTAJ

Gdzie oglądać Świątek – Aleksandrowa? Transmisja online

Wszyscy fani tenisa ziemnego i Igi Świątek, którzy nie mogą zasiąść przed telewizorami, mogą oglądać transmisję meczu online. Ze starcia Świątek – Aleksandrowa transmisja pojawi się w serwisie Fortuna. Wymagana jest rejestracja konta i postawienie dowolnego zakładu za minimum 2 złote. Dzięki temu użytkownik zyskuje dostęp do wszystkich transmisji na 7 dni. Można oglądać całkowicie za darmo wszystkie mecze tenisa ziemnego i przykładowo także wiele meczów piłkarskich. Kliknij w poniższy link i oglądaj mecz Świątek dzisiaj na żywo.

OGLĄDAJ TUTAJ

Gdzie oglądać mecz Świątek dzisiaj? Transmisja na żywo Świątek – Aleksandrowa

Poza tym, że transmisja meczu Świątek pojawi się w zakładach bukmacherskich Fortuna, wszyscy kibice tenisa ziemnego będą mogli skorzystać także z tradycyjnej formy oglądania tego meczu. Przekaz dostępny będzie bowiem na antenie Canal+ Sport. Studio ruszy około 30 minut przed meczem, a więc prawdopodobnie około 16:30, a pierwsza piłka powinna zostać zagrana około godziny 17:00.

Iga obroni tytuł w Dausze?

Iga Świątek broni na turnieju w Dausze tytułu, który wywalczyła przed rokiem. W drugiej rundzie Polka pokazała olbrzymią klasę, bardzo pewnie pokonując Soranę Cirsteę. Zdaniem ekspertów mecz Świątek – Aleksandrowa może wyglądać podobnie. To Polka, która wygrała dwa ostatnie bezpośrednie pojedynki, jest zdecydowaną faworytką do awansu do kolejnej rundy turnieju rozgrywanego w Dausze. Oprócz Igi na turnieju rywalizowały także Linette i Fręch, ale obie panie pożegnały się już ze zmaganiami. Co tu dużo dodawać: po prostu jazda Iga! Po swoje, po zwycięstwo!