Świątek – Badosa typy na WTA Finals ✔️ 15.11.2021

Iga Świątek nie ma już co prawda szans na awans do kolejnej fazy WTA Finals, ale po ostatnim meczu z Aryną Sabalenką, wbrew pozorom, może z optymizmem patrzeć w przyszłość. Czy pożegna się z turniejem w Guadalajarze zwycięstwem?

Iga Świątek – Paula Badosa typy bukmacherskie (15 listopada 2021)

Zanim przejdziemy do zapowiedzi meczu, analizy i dowiesz się, o której godzinie początek, rzuć okiem na nasze dwa typy bukmacherskie.

Świątek - badosa typy

Zweryfikuj czy widoczne przed meczem Świątek – Badosa kursy są aktualne.

Iga Świątek wygra na otarcie łez?

Patrząc na ten mecz przez pryzmat poprzednich wyników obu tenisistek na WTA Finals, rozstrzygnięcie wydawać może się łatwe. Świątek przegrała swoje oba mecze – z Marią Sakkari i Aryną Sabalenką, a Paula Badosa ma komplet zwycięstw i ani jednego przegranego seta. W lipcu Paula Badosa pokonała Igę Świątek 2:0 podczas Igrzysk Olimpijskich.

To jest jednak kobiecy tenis i tu każda minuta, godzina, a co dopiero dzień, może sporo pozmieniać. O ile w pierwszym meczu z Marią Sakkari, Iga Świątek zagrała sporo poniżej oczekiwań, o tyle w starciu z Aryną Sabalenką zaczęła od wygrania seta. Później mecz rozkręcał się jeszcze bardziej, a trzeci set upłynął pod znakiem niesamowitej walki, którą niestety Świątek przegrała. Teraz jednak nowy dzień. Nowy mecz i szanse. Szanse na to, żeby pożegnać się z WTA Finals zwycięstwem.

Paula Badosa to 10. rakieta świata, ale w Guadalajarze gra na niespotykanie wysokim poziomie. I choć bukmacherzy stawiają ją w roli faworytki, to uważamy, że Iga Świątek ma szansę złamać Hiszpankę. Unikamy jednak, żeby pokusić się o takie na mecz Świątek – Badosa typy. Stawiamy nieco bezpieczniejsze zakłady. Pierwszym jest to, że w meczu zobaczymy tylko 2 sety. Takim wynikiem kończyło się 12 z ostatnich 15 meczy Pauli Badosy. Hiszpanka nawet jeśli ostatnio przegrywa, to właśnie 0:2. Wydaje nam się, że ten mecz nie będzie przebiegał zbyt długo. Dlatego nasze kolejne na Świątek – Badosa typy to under 25.5 gema. Warto podkreślić, że ostatnie 12 z 15 meczy Badosy to poniżej 23.5 gema, więc zostawiamy dwa gemy zapasu.

Poniżej możesz zobaczyć skrót meczu Świątek z Sabalenką. Kilka zagrań, że aż palce lizać!

O której mecz Świątek – Badosa? Kiedy początek, godzina

Odpowiadając kiedy mecz Świątek – Badosa, wskazujemy godzinę 21:00. Spotkanie już 15 listopada 2021 roku. Spotkanie można obstawiać w STS, Fortunie czy Betclic. Ci bukmacherzy naszym zdaniem proponują najlepsze kursy bukmacherskie na mecz Igi Swiątek z Paulą Badosą.

Gdzie będzie Świątek – Badosa transmisja na żywo?

Transmisję spotkania przeprowadzi Canal+ Sport. Mecz Świątek – Badosa na żywo oglądać będzie można także na Canal+ Sport online.

FAQ

  • Gdzie transmisja?

Canal+ Sport.

  • Jaka jest historia bezpośrednich meczy i kto faworytem?

Bukmacherzy stawiają na Paulę Badosę. Do tej pory obie tenisistki rozegrały jeden mecz. Podczas Igrzysk Olimpijskich, Paula Badosa pokonała Igę Świątek 2:0.