Świątek – Jabeur typy, transmisja i zakłady na finał WTA Rzym 2022

Iga Świątek czy Ons Jabeur? Kto wygra wielki finał WTA Rzym 2022? O której godzinie i kiedy ten mecz? Zobacz wszystkie szczegóły.

Iga Świątek – Ons Jabeur typy bukmacherskie na finał WTA Rzym 2022 (15.05.2022)

Szykują się fenomenalne emocje. Sprawdź zatem nasze na mecz Świątek – Jabeur typy.

Świątek po raz piąty czy Jabeur po raz drugi?

To zasadne pytanie przed finałem turnieju w Rzymie. Iga Świątek wygrała cztery turnieje z rzędu, w których uczestniczyła, a Ons Jabeur okazała się najlepsza na poprzednim turnieju w Madrycie. Która z pań przedłuży zatem swoją passę? Nie ma co ukrywać, to Polka jest wielką faworytką nadchodzącego meczu. Czy może być inaczej, kiedy Iga Świątek na WTA Rzym 2022 przedłużyła fantastyczną serię do 27. zwycięstw z rzędu? Fantastycznie wyglądają też inne statystyki Świątek, które mówią, że Polka w ostatnio wygranych 27. meczach, 12 setów wygrała 2:0, a 10 wynikiem 6:1.

Świątek - Jabeur typy

Iga jest w gazie i wszyscy kibice w Polsce liczą, że wygra swój piąty turniej z rzędu. Ons Jabeur jest jednak niewygodną dla Polki rywalką. Do tej pory byliśmy świadkami trzech meczy Iga Świątek – Ons Jabeur i w bezpośredniej rywalizacji Tunezyjka prowadzi 2:1. Dwa ostatnie mecze, rozegrane w 2021 roku w Cincinnati i Wimbledonie padły jej łupem. Świątek wygrała raz, a mianowicie w 2019 roku w Waszyngtonie. W ostatnim meczu w Cincinnati Ons Jabeur dość łatwo, w 1 godzinę i 20 minut uporała się ze Świątek (6:3, 6:3). Teraz jednak sytuacja jest zupełnie inna. Obie są w gazie, ale więcej pozytywów i energii widzimy w postawie Świątek. Tunezyjka musiała sporo napocić się w półfinale przeciwko Darii Kasatkinie. Rosjanka miała nawet piłkę meczową, ale Ons Jabeur wyszła z opałów. Świątek za to bardzo łatwo pokonała Arynę Sabalenkę, 6:2, 6:1. Był to piąty mecz Igi Świątek bez straty seta z rzędu.

Jesteśmy zatem przekonani, że przygotowane przez nas na mecz Świątek – Jabeur typy mogą się sprawdzić. Stawiamy na wygraną Igi 2:0. Polka zachwycała oczy w ostatnich meczach, a półfinał był pokazem jej siły. O ile na początku turnieju miewała przestoje i kilka opałów, przy których pokazała olbrzymią determinację, to im bliżej finału, tym Świątek napędzała się na sobie znane wysokie obroty. Wszystko więc wskazuje, że finał WTA Rzym 2022 może być jej najlepszym meczem na tym turnieju. Z drugiej jednak strony, czy da się zagrać lepiej, niż w półfinale? Iga pokazała, że w jej tenisie, niemożliwe nie istnieje. Trzymamy kciuki!

O której mecz Świątek – Jabeur? Godzina rozpoczęcia finału w Rzymie

Mecz finałowy Iga Świątek – Ons Jabeur rozpocznie się o godzinie 13:00. Kiedy grają? 15 maja 2022 roku. Trzy godziny później swój finał zagrają panowie.

Gdzie obejrzeć mecz Świątek – Jabeur? Transmisja finału WTA Rzym 2022

Transmisja finału turnieju w Rzymie – Świątek vs Jabeur na Canal+ Premium oraz Canal+ Online. Odpowiednio przed meczem finałowym rozpocznie się studio, gdzie swoje opinie wyrażą eksperci.

Zadawane pytania

  • Jaki jest bilans bezpośredniej rywalizacji?

Ons Jabeur wygrała dwa razy z Igą Świątek. Polka wygrała raz. Dwa ostatnie mecze padły łupem Tunezyjki.

  • O której godzinie gra Świątek finał z Jabeur?

O 13:00.

0 0 votes
Article Rating