Świątek – Jeanjean typy i kursy bukmacherskie (27.05.2024)

Iga Świątek rozpocznie w poniedziałek starania o czwarte w karierze zwycięstwo na kortach ziemnych w Paryżu. Na początku drabinki Roland Garros 2024 spotka się z kwalifikantką. Zobacz Świątek – Jeanjean typy przed meczem o awans do drugiej rundy turnieju wielkoszlemowego.

Świątek - Jeanjean typy
Iconsport

Iga Świątek – Leolia Jeanjean typy bukmacherskie (Roland Garros 2024)

Roland Garros jest jak dotąd ulubionym turniejem wielkoszlemowym Igi Świątek. Kolejna szansa na potwierdzenie dominacji w Paryżu jest w 2024 roku. Polka rozegra w poniedziałek pierwszy mecz. Do rywalizacji przystąpi po turniejowych zwycięstwach odniesionych w dobrym stylu w Madrycie i w Rzymie.

Na początku drabinki Iga Świątek trafiła na zawodniczkę notowaną na 143. miejscu w rankingu WTA. Leolia Jeanjean dostała się do turnieju głównego przez kwalifikacje. W nich 28-letnia Francuzka zwyciężała z Andreeą Mitu, Darją Semenistają oraz Robin Montgomery. Tylko z Rumunką poradziła sobie w dwóch setach. Do wyeliminowania Łotyszki oraz Amerykanki potrzebowała po trzech partii.

Leolia Jeanjean nie może równać się osiągnięciami na kortach z rozstawioną z numerem pierwszym Polką. Najlepszy wynik w wielkim szlemie osiągnęła w 2022 roku, a była to trzecia runda Roland Garros. W pozostałych turniejach wielkoszlemowych jeszcze nie wygrała meczu w drabince głównej. Raz pokazała się w finale turnieju WTA i w Montevideo poniosła porażkę z Dianą Sznaider.

Iga Świątek rozegra pierwszy w karierze mecz z Leolią Jeanjean. Polka postara się wykorzystać konfrontację z Francuzką do nabrania rozpędu w turnieju wielkoszlemowym. Nasze Świątek – Jeanjean typy to zwycięstwo rozstawionej z numerem pierwszym tenisistki. Spodziewamy się krótkiego meczu, w którym zostanie rozegranych poniżej 18.5 gema.

Świątek – Jeanjean kursy bukmacherskie

Notowania bukmacherskie nie pozostawiają żadnych wątpliwości, co do tego, że Iga Świątek będzie faworytką meczu. Wszystkie argumenty przemawiają za awansem liderki rankingu WTA. Jej zwycięstwo można obstawić po kursie 1.01. Z kolei wygraną Leolii Jeanjean po kursie 30.0. Rozegranie poniżej 18.5 gema w meczu można zagrać po kursie 1.20.

Kiedy gra Świątek z Jeanjean? O której godzinie?

Polka rozpocznie występ w Roland Garros 2024 w poniedziałek. Konfrontacja, z udziałem Igi Świątek, rozpocznie się jako druga od godziny 12 na korcie imienia Philippe'a Chatriera. Poprzedzi ją spotkanie Sachii Vickery z Ons Jabeur. Tym samym Igi Świątek można spodziewać się na korcie około godziny 14.

Gdzie oglądać Świątek – Jeanjean? Transmisja na żywo

Mecz Igi Świątek z Leolią Jeanjean w Roland Garros 2024 można oglądać na stronie internetowej bukmachera STS. Warunkiem jest rejestracja konta. Transmisja będzie również możliwa do zobaczenia w polskiej telewizji. Jest zaplanowana w jednym z kanałów Eurosportu.

OGLĄDAJ TUTAJ