Świątek – Kanepi typy, o której, kiedy i gdzie transmisja?

Polka zameldowała się w ćwierćfinale Australian Open, gdzie zmierzy się z Estonką, Kaią Kanepi.

Iga Świątek – Kaia Kanepi typy i zakłady bukmacherskie (26.01.2022)

Przygotowaliśmy na mecz Świątek – Kanepi typy bukmacherskie, z których możesz skorzystać za darmo.

Świątek Kanepi typy

Teraz będzie już nieco lżej?

Poprzedni mecz Igi Świątek z Soraną Cirsteą nie należał do najłatwiejszych. Jednak to Polka w kluczowych momentach okazała się lepsza i awansowała do ćwierćfinału wielkoszlemowego turnieju na kortach w Melbourne. Iga Świątek w trzech setach rozprawiła się z Rumunką, 5:7, 6:3, 6:3. Pierwszy przegrany set nie podłamał Polki, która w kolejnych odsłonach spotkania grała już zdecydowanie lepiej i dyktowała tempo gry, swoimi zrywami łamiąc opór niżej notowanej rywalki.

Kaia Kanepi to tenisistka znacznie niżej notowania, niż Świątek. Estonka zajmuje 115. miejsce w światowym rankingu. Jednak ćwierćfinał Australian Open nie wziął się z przypadku. W 1/8 finału Kanepi odprawiła wiceliderkę światowego rankingu, Arynę Sabalenkę 2:1. Nie było łatwo, bowiem jej rywalka obroniła aż cztery piłki meczowe. Dzięki temu zwycięstwu notowana niegdyś na 15. miejscu w rankingu WTA, Kaia Kanepi dopisała do swojego konta czwarty, brakujący ćwierćfinał w Wielkim Szlemie. Do tej pory nie udało się jej tego osiągnąć wyłącznie na Australian Open.

Na mecz Świątek – Kanepi typy kierujemy w stronę zwycięstwa Igi Świątek. Polka pierwszy poważny kryzys w Melbourne ma już za sobą. To powinno ją wzmonić. Po przegranym pierwszym secie z Cirsteą nie podłamała się, jak miała to w zwyczaju robić w poprzednim sezonie. Liczymy więc na dobry tenis raszynianki. Trzeba jednak uważać na Estonkę, która teoretycznie w tym meczu nic nie musi, a jedynie może.

Analizując statystyki, widać, że Kaia Kanepi nie lubi długich gemowo pojedynków. Aż 9 z 15 jej ostatnich meczy kończyło się z wynikiem łącznym poniżej 23.5 gema. Liczymy, że tym razem będzie podobnie, lecz na korzyść Świątek.

W gwoli ścisłości warto dodać, że Iga Świątek nie miała jeszcze okazji rywalizować z Kaią Kanepi. Poniżej można jednak prześledzić skrót meczu pierwszej rundy AO w wykonaniu Estonki, na którym widać jej kilka firmowych zagrań, na które musi uważać Iga Świątek.

O której godzinie gra Świątek – Kanepi? Kiedy początek meczu?

O której rozpocznie się mecz Świątek – Kanepi? Godzina meczu nie jest dokładnie znana, ale wiadomo, że Iga Świątek pojawi się na korcie po zakończeniu starcia Cornet – Collins, które z kolei rozpocznie się o 1 w nocy. Możemy zatem przypuszać, że początek meczu Świątek – Kanepi około 3 w nocy czasu polskiego (26 stycznia 2022 roku).

Gdzie oglądać Świątek – Kanepi? Transmisja na żywo i online

Transmisja meczu Świątek – Kanepi na Eurosport 1 lub Eurosport 2 oraz dodatkowo transmisja online na Betclic.pl i Player.pl.

Przedmeczowe pytania

  • Czy Iga Świątek grała już z Kanepi?

Nie, to pierwszy bezpośredni mecz.

  • Która tenisistka jest faworytką?

Zdecydowaną faworytką jest Iga Świątek.

0 0 votes
Article Rating