Świątek – Loeb typy. O której godzinie i kiedy mecz?

Świątek – Loeb typy. O której godzinie i kiedy mecz?

Iga Świątek rozpoczyna przygodę na US Open. Pierwszą rywalką naszej tenisistki będzie Jamie Loeb, klasyfikująca się na 194. miejscu w rankingu WTA. Odbierz od nas darmowe na Świątek – Loeb typy.

Typy bukmacherskie za darmo na Iga Świątek – Jamie Loeb

Poniżej znajdziesz trzy typy na mecz Świątek – Loeb. O której godzinie rozpocznie się ten pojedynek? Początku należy spodziewać się w godzinach 21:00 – 22:30. Wszystko zależy też, jak i o której zakończą się poprzednie mecze.

Pamiętaj, zanim postawisz zakłady na Świątek – Loeb, sprawdź czy przedstawione powyżej kursy bukmacherskie wciąż są aktualne.

Iga Świątek wygra z Jamie Loeb

Już na pierwszy rzut oka widać, że spotkają się dwie tenisistki o jakże zupełnie odmiennych umiejętnościach. Iga Świątek sklasyfikowana jest na 8. miejscu w rankingu WTA, a jej rywalka Jamie Loeb na dalekiej, 194. lokacie. Oczywiście, nie należy lekceważyć Amerykanki, która w drodze do tego meczu US Open, pokonała kolejno: Ankitę Rainę, Annę-Lenę Friedsam i Mihaelę Buzarnescu. Iga Świątek to jednak inna para kaloszy i trudno spodziewać się, by podrażniona słabym występem na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio oraz porażką z Ons Jabeur na WTA 1000, Polka pozwoliła sobie na kolejną wpadkę. Stawiamy na Świątek – Loeb typy w zgodzie z przewidywaniami bukmacherów, na wygraną Igi.

Polka wygra w dwóch setach

Mało tego, choć wcale nie deprecjonujemy umiejętności Loeb, to nie wydaje nam się, by ten mecz potrwał dłużej, niż dwa sety. Stawiamy na wygraną Polki 2:0. Dlaczego takie na Świątek – Loeb typy? Choćby dlatego, że Polka jest wypoczęta, po Igrzyskach Olimpijskich nie grała zbyt wielu turniejów, a dla Loeb będzie to już czwarty mecz na US Open. Poza tym, Świątek w tym roku wygrała 12 meczów na twardej nawierzchni, przegrywając 6. Jej rywalka wygrała tylko 6, przegrywając 5 i nie odniosła tak cennych zwycięstw, co Iga.

Świątek wygra swój pierwszy gem serwisowy

Jeżeli Iga Świątek myśli o tym, żeby zdziałać sporo na tegorocznym US Open, to trudno wyobrazić, żeby dała sobie urwać seta Jamie Loeb. Dlatego nie jest wskazana nerwowość na początku pojedynku. Wierzymy, że tak będzie. I stawiamy na Świątek – Loeb typy na wygraną pierwszego gema serwisowego.

Historia spotkań Igi Świątek z Jamie Loeb

Obie tenisistki jeszcze nie miały okazji ze sobą rywalizować. Tym ciekawiej zapowiada się ten mecz.

Świątek – Loeb: o której godzinie i kiedy mecz?

Mecz zostanie rozegrany 31 sierpnia 2021 w drugim dniu US Open. Rywalizacja rozpocznie się w okolicach godziny 21:00 – 22:30. Będzie to trzecie spotkanie na korcie, po dwóch pojedynkach mężczyzn.

Gdzie Świątek – Loeb transmisja?

Transmisja meczu Świątek – Loeb zostanie przeprowadzona na kanale Eurosport 1 bądź Eurosport 2. Ostateczna decyzja zapadnie wówczas, kiedy będzie znana bliższa godzina rozpoczęcia meczu Iga Świątek – Jamie Loeb. W internecie Świątek – Loeb transmisja online będzie dostępna na Eurosport Player.