Hurkacz – Gerasimov typy. O której godzinie i kiedy mecz?

Hurkacz – Gerasimov typy. O której godzinie i kiedy mecz?

Po trzech latach przerwy Hubert Hurkacz ponownie zagra z Egorem Gerasimovem. Sprawdź nasze na Hurkacz – Gerasimov typy i dowiedz się, o której godzinie mecz.

Darmowe typy na Hubert Hurkacz – Egor Gerasimov

Kibiców ciekawi nie tylko to, kiedy mecz Hurkacz – Gerasimov, o której godzinie początek, ale też jakie są przewidywania ekspertów. Nasze trzy prognozy zamieściliśmy poniżej.

Kliknij na poniższe odnośniki i sprawdź, czy przed meczem Hurkacz – Gerasimov kursy nie uległy zmianie.

Hurkacz wygra i awansuje dalej

Kibicujemy Hurkaczowi i głęboko wierzymy, że wygra on ze swoim pierwszym rywalem na US Open. Mało tego, podpowiadają to także statystyki oraz przegląd umiejętności obu graczy. Hurkacz to 13. rakieta świata, a jego białoruski rywal 82. Obaj tenisiści już grali ze sobą w 2018 roku. Wówczas lepszy okazał się Hubert Hurkacz, wygrywając 7:6(5), 6:3 właśnie na US Open. Był to jednak mecz rundy kwalifikacyjnej. Teraz stawka jest wyższa, ale też, nie ma co ukrywać, różnica umiejętności większa na korzyść Polaka. Dlatego na Hurkacz – Gerasimov typy naszych ekspertów mówią o wygranej “Hubiego”.

Pewna wygrana “Hubiego” 3:0

Jeżeli nie zadowalają Cię kursy na Hurkacza i jego zwycięstwo, warto poszukać lepszych ofert. Te znajdziesz, obstawiając gładką wygraną Polaka 3:0. Gdzie szukać sensu w tym zakładzie? Hurkacz rozegrał w tym roku 23 spotkania na twardej nawierzchni, wygrywając 17. Jego rywal, Gerasimov na 13 pojedynków, aż 8 przegrał i to nierzadko z tenisistami dużo słabszymi od “Hubiego”.

Poniżej 35.5 gemów w meczu

Panowie raczej nie uraczą nas długą grą. Na mecz Hurkacz – Gerasimov typy kierujemy ku liczbie gemów mniejszej, niż 35.5. Wygrana Hurkacza, wynik 3:0 i taka oto liczba gemów składa się w logiczną całość. Zatem jeśli chcesz postawić zakłady, rozważ nasze przewidywania.

Hubert Hurkacz – Egor Gerasimov H2H

Hubert Hurkacz do tej pory raz spotkał się na korcie z białoruskim rywalem. Pojedynek z Egorem Gerasimovem w 2018 roku zakończył się wygraną 2:0. Były to kwalifikacje US Open, a w gemach wyglądało to tak: 7:6(5) oraz 6:3 naturalnie dla Polaka.

Hurkacz – Gerasimov: o której godzinie i kiedy mecz?

Tenisiści wyjdą na kort 31 sierpnia 2021 roku podczas drugiego dnia rozgrywania wielkoszlemowego US Open. Jeśli chodzi o mecz Hurkacz – Gerasimov, godzina rozpoczęcia nie jest jeszcze znana. Będzie to drugi mecz na korcie. Można założyć, że rozpocznie się w okolicach godziny 18:15 – 19:30.

Gdzie Hurkacz – Gerasimov transmisja?

Prawa do transmitowania US Open posiada stacja Eurosport. Zatem z meczu Hurkacz – Gerasimov transmisja odbędzie się na kanale Eurosport 1 bądź Eurosport 2. Ostateczne decyzje zapadną, kiedy będzie już znana dokładna meczu Hurkacz – Gerasimov godzina rozpoczęcia. Ponadto, transmisje online przeprowadzi aplikacja Eurosport Player.