Świątek – Peterson typy, gdzie oglądać, o której, kiedy?

Czas na mecz 2. rundy Australian Open, Świątek – Peterson. Sprawdź, kiedy grają, o której godzinie i przeczytaj zapowiedź oraz nasze analizy.

Iga Świątek – Rebecca Peterson typy (20.01.2022)

Zacznijmy jednak od typów bukmacherskich.

Świątek Peterson typy

Czy Iga znów potwierdzi dobrą dyspozycję?

Iga Świątek pewnie awansowała do drugiej rundy wielkoszlemowego Australian Open, potwierdzając tym samym, że eksperci słusznie zaliczają ją do faworytek Australian Open. Polka w godzinę i dwanaście minut pewnie, 6:3, 6:0 odprawiła sklasyfikowaną na 123. miejscu światowego rankingu, Brytyjkę Harriet Dart. Szwedka Rebecca Peterson ograła z kolei niedawną rywalkę Igi Świątek, Darię Saville 6:2, 6:3. Mecz w pewnym momencie był festiwalem niewymuszonych błędów ze strony obu pań.

Będzie to drugie w historii spotkanie Świątek – Peterson, typy możemy oprzeć więc o poprzedni mecz. Miał on miejsce w czerwcu ubiegłego roku, gdzie Iga Świątek w drugiej rundzie Roland Garros bezlitośnie 6:1, 6:1 odprawiła z kwitkiem Szwedkę. Teraz też Polka jest faworytką, ale czy może to dziwić, kiedy naprzeciw siebie stanie 9. rakieta i 82. rakieta świata? Liczymy więc na kolejną szybką wygraną Igi 2:0 i zaoszczędzenie sił przed najważniejszymi meczami na Australian Open, które dopiero nadejdą. Zważywszy, że ostatni bezpośredni mecz Świątek – Peterson miał zaledwie 14 gemów, a pierwszy występ Polki na Australian Open obfitował w 15 gemów, tym razem gramy na under 18.5 gema, a na zakład ten zaobserwować można niezłe kursy bukmacherskie.

Skrót ostatniego meczu Świątek na Australian Open możesz obejrzeć poniżej.

O której początek Świątek – Peterson? Godzina meczu

Wiemy już, kiedy początek meczu Świątek – Peterson. Typy są gotowe, więc masz już wszystko. Mecz Igi Świątek będzie pierwszym pojedynkiem na korcie John Cain Arena i rozpocznie się 20 stycznia 2022 roku, o godzinie 1 w nocy czasu polskiego.

Gdzie obejrzeć Świątek – Peterson? Transmisja

Mecz będzie można oglądać na Player.pl i z pewnością na którymś z kanałów Eurosportu: Eurosport 1 lub Europort 2. Dodatkowo pewne jest, że z meczu Świątek – Peterson transmisja odbędzie się na stronach bukmacherów takich, jak Fortuna, STS oraz Betclic.

Pytania odnośnie meczu

  • Kiedy mecz Świątek?

20 stycznia 2022 roku. Godzina rozpoczęcia do sprawdzenia w tekście.

  • Czy grały już ze sobą?

Tak. Na ubiegłorocznym French Open, Świątek wygrała z Peterson 2:0 (6:1, 6:1).

0 0 votes
Article Rating