Linette – Kasatkina typy, kursy i zapowiedź meczu

W drugiej rundzie Magda Linnete zagra z Darią Kasatkiną. Zobacz naszą zapowiedź i typy bukmacherskie.

Magda Linette – Daria Kasatkina typy (20.01.2022)

Linette - Kasatkina typy

Polka sprawi niespodziankę?

Magda Linette w pierwszej rundzie Australian Open po dość zaciętym meczu, wygrała z Łotyszką Sevastovą 6:4, 7:5. Teraz czeka ją już zdecydowanie bardziej wymagająca rywalka, jaką jest Daria Kasatkina. Rosjanka zajmuje 23. miejsce w światowym rankingu, a na otwarcie Australian Open bardzo pewnie, w nieco ponad godzinę ograła Stefanie Voegele 6:3, 6:1.

Rosjanka jest faworytką tej konfrontacji, ale my przede wszystkim liczymy na dobry tenis ze strony Magdy Linette, na który ją niewątpliwie stać. Stawiamy na Linette – Kasatkina typy na under 23.5 gema w meczu. W taki oto sposób kończyło się aż 13 z 15 ostatnich pojedynków Darii Kasatkiny. Przy całym sentymencie dla Linette, warto też rozważyć zakłady na zwycięstwo faworyzowanej Rosjanki. I owszem, w zeszłym roku Linette pokonała Kasatkinę 2:0 na turnieju w Cleveland, a bilans bezpośrednich meczy wynosi 2:1 dla Polki. Niemniej jednak w ostatnim czasie, to Kasatkina prezentuje się na korcie nieco lepiej.

Zerknij też na typy na mecz Świątek – Peterson.

Gdzie obejrzeć i o której godzinie Linette – Kasatkina?

Magda Linette zagra na korcie numer 3 i jej mecz będzie drugim spotkaniem, tuż po zaczynającym się o 1 w nocy meczu Schwartzman – O'connell. Tym samym Magda Linnete powinna pojawić się na korcie 20 stycznia 2022 roku, w okolicach godziny 3:30 – 4:00. Mecz można oglądać na Player.pl oraz u bukmacherów Betclic i STS.

FAQ

  • Kto jest faworytką?

Daria Kasatkina.

  • Czy grały już ze sobą?

Tak. Trzykrotnie. Dwa razy wygrała Linette, w tym ostatnio w 2021 roku. Raz lepsza była Rosjanka.