Świątek – Potapowa typy i kursy bukmacherskie (02.06.2024)

Iga Świątek zagra raz jeszcze w pierwszym tygodniu wielkoszlemowego Roland Garros. Powalczy o czwarte w 2024 roku zwycięstwo na kortach ziemnych w Paryżu. Zobacz Świątek – Potapowa typy przed pojedynkiem o awans do ćwierćfinału turnieju.

Świątek - Potapowa typy
Icon Sport

Iga Świątek – Anastazja Potapowa typy bukmacherskie (Roland Garros 2024)

Reprezentantka Polski rozegrała jak dotąd siedem setów w drodze do czwartej rundy Roland Garros 2024. Najtrudniej było jej o wyeliminowanie Naomi Osaki, do czego potrzebowała trzech partii. Iga Świątek zwyciężała z pozostałymi przeciwniczkami w dwusetowych meczach, a były nimi Leolia Jeanjean oraz Marie Bouzkova.

Tym samym w niedzielę Polka zagra już o awans do ćwierćfinału ulubionego turnieju wielkoszlemowego. Rozstawiona z numerem pierwszym liderka rankingu WTA walczy o czwarty w karierze triumf w Roland Garros. Najbliższym krokiem do wykonania jest pokonanie Anastazji Potapowej.

Przeciwniczka Igi Świątek jest notowana na 41. miejscu w rankingu WTA i przystąpiła do drabinki Roland Garros bez rozstawienia. We wcześniejszych rundach odniosła zwycięstwa z Kamillą Rachimową, Viktoriją Golubic oraz Xinyu Wang. Tak samo jak Polka rozegrała siedem setów w drodze do czwartej rundy, a przegrana partia przydarzyła się jej w konfrontacji z Chinką.

Iga Świątek i Anastazja Potapowa spotkają się po raz drugi w karierze na korcie ziemnym w Paryżu. W 2016 roku tenisistki zagrały w turnieju juniorek i na etapie ćwierćfinału lepsza okazała się Anastazja Potapowa. Później zdecydowanie bardziej imponująco rozwinęła się kariera Polki. Dlatego nasze Świątek – Potapowa typy to awans rozstawionej zawodniczki. Spodziewamy się rozstrzygnięcia meczu w dwóch setach przez Igę Świątek.

Świątek – Potapowa kursy bukmacherskie

Polka jest zdecydowaną faworytką do awansu tak jak we wcześniejszych rundach. Za zwycięstwem Igi Świątek przemawia większe doświadczenie, a także rewelacyjna seria wygranych w ostatnich tygodniach. Wygraną Polki można obstawić po kursie 1.01. Z kolei zwycięstwo Anastazji Potapowej po kursie 12.0. Zamknięcie meczu, przez Polkę, w dwóch setach można zagrać po kursie 1.13.

Kiedy gra Świątek z Potapową? O której godzinie?

Polka rozegra czwarty mecz w Roland Garros 2024 w niedzielę. Konfrontacja, z udziałem Igi Świątek, rozpocznie się jako pierwsza od godziny 11 na korcie imienia Philippe'a Chatriera. To zadaszona arena, więc nic nie powinno doprowadzić do opóźnienia.

Gdzie oglądać Świątek – Potapowa? Transmisja na żywo

Mecz Igi Świątek z Anastazją Potapową w Roland Garros 2024 można oglądać na stronie internetowej bukmachera Betclic. Warunkiem jest rejestracja konta. Transmisja będzie również możliwa do zobaczenia w polskiej telewizji. Jest zaplanowana w jednym z kanałów Eurosportu.

OGLĄDAJ TUTAJ