Świątek – Putincewa typy i kursy bukmacherskie (11.05.2024)

Iga Świątek ma już za sobą udane przetarcie w turnieju na kortach ziemnych w Rzymie. Drugi mecz rozegra w sobotę i rozpocznie go już wczesnym popołudniem. Poznaj Świątek – Putincewa typy przed meczem o awans do czwartej rundy w stolicy Włoch.

Świątek - Putincewa typy
Iconsport

Iga Świątek – Julia Putincewa typy bukmacherskie (WTA Rzym 2024)

Reprezentantka Polski weszła do gry w Rzymie w drugiej rundzie, ponieważ w pierwszej rundzie miała wolny los. Przeciwniczką Igi Świątek w czwartek była Bernarda Pera. W konfrontacji z Amerykanką faworytka dominowała na korcie. W pierwszym secie nie pozwoliła reprezentantce Stanów Zjednoczonych na rozstrzygnięcia ani jednego gema, a w drugim secie oddała tylko dwa gemy.

Drugą rywalką Igi Świątek w Rzymie będzie Julia Putincewa. Urodzona w Moskwie tenisistka reprezentuje na kortach Kazachstan. W rankingu WTA znajduje się na 41. miejscu. W drodze do trzeciej rundy eliminowała Martinę Trevisan oraz Sloane Stephens. Ani Włoszce, ani Amerykance nie pozwoliła na wygranie ani jednego seta.

Julia Putincewa ma 29 lat i mimo stosunkowo wysokiego miejsca w rankingu WTA, nie może pochwalić się spektakularnymi wynikami na kortach. Nie zwyciężała w turniejach wysokiej rangi, a w wielkim szlemie jej najlepszym wynikiem była trzecia runda US Open w 2019 roku. W Roland Garros, na kortach ziemnych, osiągnęła maksymalnie drugą rundę.

Iga Świątek ma za sobą trzy zwycięstwa i komplet wygranych setów w meczach przeciwko Julii Putincewej. Do spotkań tenisistek dochodziło na kortach twardych w Ostrawie, w ramach United Cup rozgrywanego w Australii, a także w Indian Wells w tym sezonie. Nasze Świątek – Putincewa typy to kolejne zwycięstwo rozstawionej z numerem pierwszym liderki rankingu WTA. Spodziewamy się rozegrania poniżej 18.5 gema, ponieważ Iga Świątek jest mocno rozpędzona.

Świątek – Putincewa kursy bukmacherskie

W notowaniach bukmacherskich Iga Świątek jest pewniaczką do awansu. Przemawia za nią historia spotkań z najbliższą przeciwniczką, a także forma ostatnich tygodni. Zwycięstwo Igi Świątek można obstawić po kursie 1.03. Z kolei wygraną Julii Putincewej po kursie 13.0. Rozegranie poniżej 18.5 gema w meczu można zagrać po kursie 1.47.

Kiedy gra Świątek z Putincewą? O której godzinie?

Iga Świątek rozegra drugi mecz w Rzymie w sobotę. Pojedynek z udziałem Polki rozpocznie się już o godzinie 11 na korcie centralnym. Będzie to pierwszy mecz dnia w tym miejscu, więc opóźnienie może być spowodowane tylko przez pogodę.

Gdzie oglądać Świątek – Putincewa? Transmisja na żywo

Mecz Igi Świątek z Julią Putincewą w turnieju WTA Rzym 2024 można oglądać na stronie internetowej bukmachera Superbet. Warunkiem jest rejestracja konta. Transmisja będzie również możliwa do zobaczenia w polskiej telewizji. Jest zaplanowana w Canal+Sport.

OGLĄDAJ TUTAJ