KSW 94 bonus 300 zł za wygraną Wrzoska lub Szpilki!

KSW 94 bonus 300 zł za wygraną Wrzoska lub Szpilki!

ODBIERZ BONUS

W przedostatniej walce sobotniej gali dojdzie do starcia Arkadiusz Wrzosek – Artur Szpilka. Kto wygra na KSW 94? Bonus 300 zł zaproponowała Fortuna.

300 zł za wygraną Wrzoska lub Szpilki na KSW 94 (Bonus Fortuna)

Jak skorzystać z tej promocji? Podążaj za poniższymi wskazówkami.

  1. Zarejestruj się w Fortunie klikając w przycisk “odbierz bonus”
  2. Doładuj swoje konto kwotą minimum 30 złotych (możesz wpłacić też więcej)
  3. Postaw za minimum 2 złote (lub więcej) zakład na zwycięstwo Wrzoska lub Szpilki
  4. Jeśli trafisz, otrzymasz 300 zł bonusu od Fortuny

To jeszcze nie wszystko, bowiem Fortuna ma w swojej ofercie także 335 złotych bonusów powitalnych po rejestracji z naszego linku. Za weryfikację tożsamości dostaniesz 20 złotych darmowego zakładu bez depozytu! Możesz go śmiało wykorzystać, obstawiając KSW 94 typy, które przygotowaliśmy na naszej stronie.

ODBIERZ BONUS

Kto wygra walkę Arkadiusz Wrzosek – Artur Szpilka na KSW 94? Oto jest dobre pytanie. Zdaniem bukmacherów zdecydowanym faworytem jest Arkadiusz Wrzosek i duża uwaga koncentruje się na silnych kopnięciach, które potrafi wyprowadzać oraz twardej głowie, która jest gotowa na wojny i potrafi przetrwać kryzysy. Szpilka bije jednak niczym kopnięcie konia i na pewno Wrzosek musi ustrzegać się ciosów w małych rękawicach, które mogą mu zgasić światło. To na pewno będzie ciekawy co-main event. Szczerze przyznamy, że kto wie czy nawet nie ciekawszy, niż walka wieczoru Bartosińskiego i Michaliszyna. Jeżeli chcesz obstawiać, odbierz na KSW 94 bonus od Fortuny – 300 zł za wygraną Wrzoska lub Szpilki.