Wrzosek – Szpilka kurs 150.00 na zwycięzcę walki

Wrzosek – Szpilka kurs 150.00 na zwycięzcę walki

ODBIERZ BONUS

Przed nami interesująca gala KSW 94 i między innymi walka Wrzosek – Szpilka. Kurs 150.00 to oferta promocyjna w zakładach bukmacherskich Superbet. Zobacz jak ją aktywować.

Kurs 150.00 na wygranego walki Wrzosek – Szpilka od Superbet

Na walkę Wrzosek – Szpilka kurs 150.00 to oferta Superbet. Przeznaczona jest dla nowych graczy. Oto instrukcja skorzystania z promocji:

  1. Zarejestruj się z linku w tekście lub z kodem promocyjnym LUBSUPER
  2. Zaakceptuj obie zgody marketingowe
  3. Wpłać 50 złotych na grę lub więcej
  4. Postaw za 2 złote lub więcej zakład na wygraną Wrzoska lub Szpilki
  5. Jeśli trafisz otrzymasz 300 zł w bonusie (kurs 150.00 x stawka zakładu 2 zł)

To nie wszystkie bonusy przygotowane przez Superbet. Rejestrując się z kodem lub z linku otrzymasz także dostęp do ekskluzywnej oferty powitalnej o wartości 3755 zł, w tym darmowego zakładu 35 zł.

ODBIERZ BONUS

Arkadiusz Wrzosek uważany jest przez ekspertów za faworyta do wygrania co-main eventu gali KSW 94. Ma kopnięcia, twardszą głowę i walczył z silniejszymi rywalami. Szpila średnio radzi sobie z wychodzeniem z opresji, ale trzeba pamiętać, że Artur Szpilka dysponuje piekielnie mocnym uderzeniem, ba, wielu mówi, że najsilniejszym w polskim boksie. Ten pojedynek powinien rozegrać się w stójce, ale niewykluczone, że panowie nas zaskoczą i przejdą do parteru. W końcu to mma i zdarzyć może się dosłownie wszystko. Czekamy na emocje!