Świątek – Sakkari typy i kursy ✔️ WTA Finals 11.11.2021

Iga Świątek rozpoczyna przygodę w Guadalajarze. Jej pierwszą rywalką na WTA Finals będzie dobrze znana Maria Sakkari. Polka ma sporo do udowodnienia Greczynce. Czy to się jednak uda?

Iga Świątek – Maria Sakkari typy bukmacherskie (11.11.2021)

Sprawdź nasze przed meczem Sakkari – Świątek typy. Pamiętaj, że poniższe na Świątek – Sakkari kursy mogą się zmienić. Kliknij w linki i zweryfikuj ich aktualność.

Świątek - Sakkari typy

Wygrana Igi

Polka ma sporo do udowodnienia swojej rywalce. W tym sezonie zagrała przeciwko Marii Sakkari dwukrotnie i niestety, ale oba mecze przegrała, nie zdobywając w nich ani jednego seta. Kiedy zatem, jak na WTA Finals, przełamać złą serię? Iga ostatnio odpoczęła od turniejów, trenując w zaciszu. Sądzimy więc, że przygotowywała się ewidentnie pod kątem turnieju w Guadalajarze, a fakt, że Sakkari jest dla niej pewnego rodzaju koszmarem, powinien zadziałać na Polkę niezwykle mobilizująco. Mamy więc nadzieję, że będzie w stanie przełamać niewygodny styl Greczynki, a przede wszystkim sama nie będzie popełniać tak wielu niewymuszonych błędów, jak w poprzednich bezpośrednich meczach. Finalnie stawiamy na Świątek – Sakkari typy na zwycięstwo Igi po całkiem niezłym kursie bukmacherskim.

Powyżej 18.5 gema

Analizując dwa ostatnie bezpośrednie mecze Świątek – Sakkari, typy na over 18.5 gema wydają się być czymś naturalnym. Oba pojedynki były dość zacięte. Byliśmy świadkami kolejno 20 i 22 gemów, co każe nam sądzić, że teraz znów nie będziemy oglądać jednostronnego widowiska.

Czy Świątek przełamie złą passę przeciwko Sakkari?

Skrót meczu Świątek – Sakkari rozegranego w Ostrawie znajdziesz poniżej. Był to drugi w historii, a zarazem drugi z rzędu przegrany przez Igę mecz z Marią Sakkari. Polka wcześniej uległa Greczynce (także 0:2) podczas French Open. Oba bezpośrednie mecze zostały rozegrane w 2021 roku. Przedstawiając nasze na Sakkari – Świątek typy, mamy nadzieję, że do trzech razy sztuka i tym razem wygra tenisistka z Raszyna.

Bezpośrednie mecze Polki i Greczynki

  • Świątek – Sakkari 0:2 (25 września 2021, WTA Ostrawa)
  • Sakkari – Świątek 2:0 (9 czerwca 2021, French Open)

Maria Sakkari klasyfikowana jest aktualnie na 6. miejscu w rankingu WTA. Iga zajmuje szóste miejsce. Greczynka w tym sezonie największe sukcesy notowała, awansując do 1/2 finału na US Open oraz na Roland Garros.

Gdzie ze Świątek – Sakkari transmisja na żywo?

Oczywiście z meczu Sakkari – Świątek transmisja będzie dostępna w telewizji. Mecz na żywo pokaże Canal+ Sport, a dodatkowo transmisja online będzie dostępna do oglądania na Canal+ Sport Online.

Kiedy Sakkari – Świątek? O której godzinie początek?

Znamy już odpowiedź na pytanie, kiedy mecz Sakkari – Świątek. O której godzinie początek? 11 listopada o 21:00 czasu polskiego.

Który bukmacher ma najlepsze na Świątek – Sakkari kursy?

Sugerujemy sprawdzić oferty STS (sprawdź kod promocyjny) oraz Betclic, które naszym zdaniem wystawiły najbardziej korzystne dla graczy na Sakkari – Świątek kursy bukmacherskie.

FAQ

  • Na jakim kanale transmisja i kiedy mecz?

Canal+ Sport o godzinie 21:00 czasu polskiego.

  • Gdzie postawić na Świątek – Sakkari zakłady?

W naszym tekście wskazaliśmy bukmacherów, mających najlepsze kursy. Sprawdź też nasze typy.

0 0 votes
Article Rating