Świątek – Vondrousova typy i kursy bukmacherskie (04.06.2024)

Iga Świątek w dobrym stylu awansowała do najlepszej ósemki turnieju wielkoszlemowego Roland Garros. Już we wtorek reprezentantka Polski zagra kolejny mecz z byłą triumfatorką Wimbledonu. Poznaj typy Świątek – Vondrousova przed pojedynkiem o awans do półfinału w Paryżu.

Świątek - Vondrousova typy
Icon Sport

Iga Świątek – Marketa Vondrousova typy bukmacherskie (Roland Garros 2024)

Polka gra o czwarte w historii zwycięstwo w Roland Garros. W pierwszym tygodniu turnieju wielkoszlemowego wywalczyła awans do ćwierćfinału. Za nią są cztery wygrane mecze z Leolią Jeanjean, Naomi Osaką, Marią Bouzkovą oraz Anastazją Potapową. Najtrudniej było Polce o wyeliminowanie Japonki. W tym spotkaniu broniła piłkę meczową i potrzebowała do awansu trzech nerwowych setów.

We wtorek ćwierćfinał z udziałem rozstawionej z numerem pierwszym liderki rankingu WTA. Jej przeciwniczką będzie Marketa Vondrousova. Czeszka zwyciężała już w tym sezonie na mączce w Paryżu z Rebeką Masarovą, Katie Volynets, Chloe Paquet oraz Olgą Danilović. Spotkanie na korcie z Igą Świętek poinno być znacznie trudniejsze niż wcześniejsze.

Marketa Vondrousova jest rozstawiona w tegorocznym Roland Garros z numerem piątym. Największym osiągnieciem Czeszki jest zwycięstwo w wielkoszlemowym Wimbledonie w 2023 roku. Już w 2019 roku Marketa Vondrousova zanotowała dotąd życiowe osiągnięcie w Roland Garros i awansowała do finału. W nim poniosła porażkę z Ashleigh Barty.

W 2020 roku Iga Świątek i Marketa Vondrousova rozegrały już mecz w Roland Garros. Lepsza w dwóch setach była Polka. Także w pozostałych konfrontacjach z Czeszką, na kortach twardych, lepsza była Polka. Także dlatego nasze Świątek – Vondrousova typy to zwycięstwo zawodniczki pochodzącej z Mazowsza. Spodziewamy się, że w meczu zostanie rozegranych mniej niż 20.5 gema.

Świątek – Vondrousova kursy bukmacherskie

Polka będzie faworytką meczu o awans do półfinału w Paryżu. Za jej awansem przemawia nie tylko historia spotkań, ale również rewelacyjna forma na kortach ziemnych. Wygraną Igi Świątek można obstawić po kursie 1.06. Z kolei zwycięstwo Markety Vondrousovej po kursie 9.0. Rozegranie poniżej 20.5 gema w meczu można zagrać po kursie 1.38.

Kiedy gra Świątek z Vondrousovą? O której godzinie?

Polka rozegra piąty mecz w Roland Garros 2024 we wtorek. Konfrontacja, z udziałem Igi Świątek, rozpocznie się jako druga od godziny 11 na korcie imienia Philippe'a Chatriera. Wcześniej na ten sam kort wyjdą Coco Gauff i Ons Jabeur.

Gdzie oglądać Świątek – Vondrousova? Transmisja na żywo

Mecz Igi Świątek z Marketą Vondrousovą w Roland Garros 2024 można oglądać na stronie internetowej bukmachera STS. Warunkiem jest rejestracja konta. Transmisja będzie również możliwa do zobaczenia w polskiej telewizji. Jest zaplanowana w jednym z kanałów Eurosportu.

OGLĄDAJ TUTAJ