Fręch – Marino typy, kursy, zakłady, kiedy, o której, gdzie obejrzeć transmisję meczu? (US Open 2022)

Magdalena Fręch w pierwszej rundzie wielkoszlemowego US Open 2022 zagra z Kanadyjką, Marino. Polka nie jest faworytką, ale liczymy, że utrze nosa doświadczonej rywalce.

Fręch – Marino typy bukmacherskie US Open 2022 (29.08)

Przygotowaliśmy dwa na mecz Fręch – Marino typy.

Wyrównany mecz?

Na papierze mecz Fręch – Marino zapowiada się na wyrównane starcie, choć bukmacherzy nieznacznie, bo nieznacznie, ale faworyzują zawodniczkę z Kanady.

Rebecca Marino na ostatnim turnieju w kanadyjskim Granby dotarła do ćwierćfinału. Wcześniej tę rundę wywalczyła także w Waszyngtonie. To do tej pory jej najlepsze wyniki w 2022 roku i liczymy, że po meczu Fręch – Marino, Kanadyjka ich nie poprawi. Jeśli chodzi o Polkę, to Magdalena na wspomnianym turnieju w Granby odpadła w drugiej rundzie, przegrywając z Darią Kasatkiną. Wcześniej pokonała jednak silną Czarnogórkę, Kovinić.

fręch marino typy

Pewną podpowiedzią, na kogo postawić w meczu Fręch – Marino typy, może być fakt, że obie panie grały już przeciwko sobie dwukrotnie. Zarówno w 2021 roku na Indian Wells, jak i w Concord, lepsza była Magdalena Fręch. Oba mecze miały jednak dość zacięty przebieg i tego samego można spodziewać się tym razem.

Nie pokusimy się o zakłady na wynik, ale uważamy, że panie zaserwują nam przynajmniej trzy interesujące sety oraz powyżej 25.5 gema w całym meczu. Finalnie trzymamy kciuki za zwycięstwo Magdaleny Fręch, ale na pewno przed Polką trudne wyzwanie. Z drugiej strony, łatwiejszych na US Open 2022 na pewno już nie będzie.

Fręch – Marino gdzie obejrzeć? O której godzinie i kiedy mecz?

Spotkanie zostanie rozegrane 29 sierpnia 2022 roku. O której poniedziałkowy mecz Fręch – Marino? Około 21:30, jako trzeci mecz na korcie. Gdzie oglądać Fręch – Marino? Spójrz poniżej. Transmisja dostępna będzie we wskazanych źródłach, a niewykluczone, że mecz na żywo pokaże także kanał Eurosport 1 bądź Eurosport 2.

Gdzie oglądać na żywo?
Oglądaj transmisję tutaj

zakłady bukmacherskie BETCLIC

OGLĄDAJ TUTAJ

zakłady bukmacherskie FORTUNA

OGLĄDAJ TUTAJ

zakłady bukmacherskie sts

OGLĄDAJ TUTAJ

OGLĄDAJ TUTAJ