Kto wygra US Open 2023? Kursy bukmacherskie na faworytów

Zadajesz sobie pytanie, kto wygra US Open 2023? Kursy bukmacherskie na zwycięzcę i zwyciężczyznię znajdziesz w poniższym tekście. Jest on na bieżąco aktualizowany.

Kto wygra US Open 2023? Kursy na zwycięzcę w grze pojedynczej mężczyzn

Kim są faworyci US Open 2023 w grze pojedynczej mężczyzn? Kursy na to, kto wygra US Open 2023 znajdziesz w poniższej tabeli.

US Open 2023 faworyci
Obstawiaj

Djoković - 2.15

Obstaw tutaj

Alcaraz - 2.75

Obstaw tutaj

Miedwiediew - 7.00

Obstaw tutaj

Sinner - 12.00

Obstaw tutaj

Hurkacz - 50.00

Obstaw tutaj

Zobacz pozostałe kursy na faworytów

Wejdź na stronę

Zdaniem bukmacherów wielkim faworytem do wygrania US Open 2023 jest Novak Djoković. Serb uczestniczył w każdym wielkoszlemowym finale w tym roku. Djoković wygrał Australian Open i Roland Garros, a na ostatnim Wimbledonie musiał uznać wyższość młodego gniewnego, Carlosa Alcaraza.

Kto wygra US Open 2023
Icon Sport

To właśnie Hiszpan Carlos Alcaraz wskazywany jest przez bukmacherów jako drugi kandydat kto wygra US Open 2023. Alcaraz może pójść za ciosem po wygraniu Wimbledonu i chcieć utrzymać się na szczycie światowej listy. Inni US Open 2023 faworyci to między innymi Danił Miedwiediew, Jannik Sinner, Stefanos Tsitsipas oraz Alexander Zverev. Tylko jeden z nich – Danił Miedwiediew zna smak triumfu w US Open, którego doświadczył w 2021 roku pokonując nie kogo innego, jak Novaka Djokovicia.

Na US Open 2023 kursy bukmacherskie na wygraną Huberta Hurkacza są bardzo wysokie. Mnożnik wynosi 50, a więc bukmacherzy niezbyt wierzą w to, że Polak będzie w stanie wygrać turniej w Nowym Jorku. Wydaje się, że sukcesem będzie ćwierćfinał, a coś ponadto, olbrzymią niespodzianką.

Kto wygra US Open 2023? Kursy na zwycięzcę w grze pojedynczej kobiet

Jak wyglądają US Open 2023 faworyci w grze pojedynczej kobiet? Kursy na to, kto wygra US Open 2023 wśród kobiet sprawdzisz w poniższej tabeli.

US Open 2023 faworytki
Obstawiaj

Świątek - 3.25

Obstaw tutaj

Sabalenka - 5.00

Obstaw tutaj

Rybakina - 8.00

Obstaw tutaj

Gauff - 8.00

Obstaw tutaj

Pegula - 10.00

Obstaw tutaj

Zobacz pozostałe kursy na faworytki

Wejdź na stronę

W momencie w którym rozlosowana została drabinka US Open 2023, faworytki poznały swoją potencjalną drogę do zwycięstwa w nowojorskim turnieju. Wielką faworytką bukmacherów jest Iga Świątek, o czym świadczą na US Open 2023 kursy bukmacherskie. Warto dodać, że najlepsza rakieta na świecie broni tytułu wywalczonego w zeszłym roku. Jeżeli to się uda, to Iga Świątek wygra drugi w tym roku, po French Open, wielkoszlemowy turniej. Pytanie jednak brzmi czy Iga Świątek wygra US Open 2023?

US Open 2023 faworyci
Icon Sport

Plany spróbują jej pokomplikować inne tenisistki. Zdaniem bukmacherów faworytki US Open 2023 to także takie tenisistki, jak Aryna Sabalenka, Jelena Rybakina, Cori Gauff czy Jessica Pegula. Ich notowania stoją najwyżej.

Kto wygra US Open 2023? Oto jest pytanie. Zakłady na zwycięzcę US Open 2023 cieszą się wyjątkową popularnością i absolutnie się temu nie dziwimy. Na US Open 2023 kursy na zwycięzcę spoza wąskiego grona faworytów są naprawdę wysokie, a wielkoszlemowe imprezy już kilka razy zaskoczyły nawet największych ekspertów tenisa ziemnego. Dlaczego wielu typerów próbuje za niskie stawki obstawiać niespodzianki. Inni wręcz przeciwniej, grają grubiej na faworytów.