Fortuna Wimbledon 2022 wyjątkowa oferta Happy Hours na zakłady bez podatku!

Chcesz obstawiać u bukmachera Fortuna Wimbledon bez podatku? Masz ku temu najlepszą okazję, a dodatkowo możesz odebrać wiele bonusów, w tym darmowy zakład 20 złotych!

Obstawiaj u buka Fortuna Wimbledon 2022 bez podatku!

Zacznijmy od tego, co możesz zgarnąć, jeżeli nie masz jeszcze konta u tego bukmachera. To 2720 zł w bonusach powitalnych. Na taką wartośc oferty składa się 20 zł darmowy zakład bez depozytu, 2100 zł w 100% bonusie oraz 600 zł w cashbacku. Kliknij poniżej i zapoznaj się ze szczegółowymi warunkami, a następnie ruszaj po Wimbledon bonusy bukmacherskie.

5 rating
Fortuna
Odbierz Bonus
  • ⭐ Freebet 20 zł bez depozytu
  • ⭐ Cashbacki do 300 zł
  • ⭐ Freebet 10 zł za kod
  • ⭐ Bonus 5 zł za udostępnienie kuponu
ODBIERZ BONUSY

To jeszcze nie wszystko, bowiem u bukmachera Fortuna oferta powiększyła się także o zakłady bez podatku na Wimbledon 2022! Zobacz szczegóły Happy Hours Fortuny.

Fortuna Wimbledon

Fortuna zakłady bukmacherskie oferują zakłady bez podatku przedmeczowo oraz na żywo. Różnią się nieco ich warunki. Zatem przyjrzyjmy się im w szczegółach.

  • Ogólne warunki na zakłady bukmacherskie Fortuna bez podatku (Wimbledon 2022 Happy Hours): kupony ako, minimum 3 zdarzenia, kurs pojedynczego zdarzenia min. 1.30
  • Zakłady przedmeczowe bez podatku: cały tydzień, w godzinach 08:00 – 12:00
  • Zakłady na żywo bez podatku: przez cały czas trwania Wimbledonu 2022, niezależnie od dnia i godziny

Jak widać, wszystkie te bonusy są doskonałą okazją, żeby stawiać u bukmachera Fortuna zakłady bukmacherskie na Wimbledon 2022 na bardzo uprzywilejowanych warunkach. Jeżeli dorzucimy do tego atrakcyjne kursy i transmisje wszystkich meczy Wimbledonu 2022 za darmo, to nie mamy wątpliwości: to jest właśnie to!

ODBIERZ BONUSY