Fręch – Schmiedlova typy, kiedy gra, o której, gdzie obejrzeć Wimbledon 2022?

Wiemy już, kiedy gra Fręch w drugiej rundzie Wimbledonu. Przed nami mecz Fręch – Schmiedlova, który zostanie rozegrany w czwartek, 30 czerwca. Zobacz nasze typy.

Fręch – Schmiedlova typy bukmacherskie (30.06.2022)

Zobacz na przygotowane przez nas Fręch – Schmiedlova typy oraz kursy, wystawione przez rekomendowanych bukmacherów.

Czas na kolejny krok?

Magdalena Fręch poraz pierwszy gra na wielkoszlemowym Wimbledonie. W pierwszej rundzie Polka sprawiła miłą niespodziankę, eliminując faworytkę, Włoszkę Camilę Giorgi. Jej rywalka, Anna Schmiedlova gra na Wimbledonie już po raz siódmy, ale 27-letniej Słowaczce dopiero po raz pierwszy było dane awansować do drugiej rundy turnieju. Schmiedlova na otwarcie Wimbledonu w trzech setach pokonała Szwedkę, Rebeccę Peterson.

Fręch - Schmiedlova typy

To Magdalena Fręch jest faworytką nadchodzącego meczu. Doskonale obrazują to widoczne na wstępie tekstu Fręch – Schmiedlova kursy. Polka nie dość, że lepiej zagrała w pierwszej rundzie to jeszcze mierzyła się ze zdecydowanie silniejszą rywalką. Mało tego, Fręch zdołała już rozegrać sześć meczy na trawie w tym sezonie, a Schmiedlova zagra dopiero drugie spotkanie. Wszystko więc powinno działać na korzyść Polki. Schmiedlova nie ma ostatnio dobrej passy na Wimbledonie. Przegrała 4 z 6 ostatnich meczy. Stawiamy typy na wygraną Magdaleny Fręch.

Spodziewamy się też, że mecz Fręch zakończy się wynikiem 2:0 i będziemy w nim świadkami poniżej 21.5 gema. Aż 10 z 15 ostatnich spotkań Anny Schmiedlovej kończyło się 2 setami.

Kiedy gra Fręch ze Schmiedlovą?

Mecz obędzie się w czwartek, 30 czerwca 2022 roku.

Gdzie oglądać mecz Fręch – Schmiedlova w 2. rundzie Wimbledonu 2022?

Mecz możesz obejrzeć na żywo na poniższych stronach. Są to darmowe transmisje online, dostępne i na komputerze i telefonie komórkowym. Dodatkowo transmisja będzie dostępna na jednym ze sportowych kanałów Polsatu.

Wimbledon 2022 transmisje
Szczegóły
Oglądaj na żywo

STS Kod Promocyjny

Wimbledon za darmo na żywo w STS TV.

BETCLIC

Darmowe transmisje za pośrednictwem Betclic TV.

ofertą Fortuny

Korzystaj za darmo z Fortuna TV.

polsat sport

Oglądaj mecze Wimbledonu na kanałach Polsatu.