Wimbledon 2022 – Kiedy gra Iga Świątek z Kerkhove? O której godzinie i gdzie obejrzeć?

Czas na kolejne mecze drugiej rundy Wimbledonu 2022. Iga Świątek zagra przeciwko Pattinamie Kerkhove. To kwalifikantka z Holandii. Wiemy, kiedy gra Świątek, o której początek meczu i gdzie obejrzeć na żywo. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziesz w poniższym tekście.

Wimbledon 2022 kiedy gra Iga Świątek

Kiedy gra Świątek na Wimbledonie w drugiej rundzie z Kerkhove?

Po zwycięstwie z Janą Fett, Iga Świątek awansowała do drugiej rundy Wimbledonu 2022. Mecz przeciwko Kerhkove zostanie rozegrany w czwartek, 30 czerwca 2022 roku. Tym razem, w przeciwieństwie do pierwszego występu Igi, Polka nie zagra na korcie centralnym. Zobaczymy ją na korcie o numerze 1.

O której gra Iga Świątek?

Wiemy już także, kiedy gra Iga Świątek. Mecz Świątek – Kerkhove będzie drugim spotkaniem dnia na korcie o numerze 1. Sesja rozpoczyna się o godzinie 14:00. Z racji, że mecz Igi Świątek poprzedzi starcie Tsitsipasa z Thompsonem, to Igi na korcie można spodziewać się w granicach 16:00 – 16:30. Oczywiście jest to godzina rozpoczęcia, która może się przesunąć. Warto zatem śledzić wynik meczu, który poprzedzi występ Igi Świątek.

Jeżeli jesteś zainteresowany, żeby postawić zakłady na mecz Świątek – Kerkhove, to typy na Wimbledon 2022 znajdziesz w naszym tekście. Kliknij tutaj.

Gdzie obejrzeć mecz Świątek – Kerkhove?

Mecz Igi Świątek, podobnie jak i cały Wimbledon 2022, możesz oglądać na stronach legalnych bukmacherów. Zarejestruj darmowe konto już teraz.

Wimbledon 2022 transmisje
Szczegóły
Oglądaj na żywo

STS Kod Promocyjny

Wimbledon za darmo na żywo w STS TV.

OGLĄDAJ STS TV

BETCLIC

Darmowe transmisje za pośrednictwem Betclic TV.

Oglądaj Betclic TV

ofertą Fortuny

Korzystaj za darmo z Fortuna TV.

OGLĄDAJ FORTUNA TV

polsat sport

Oglądaj mecze Wimbledonu na kanałach Polsatu.

Oglądaj TV >>