O której gra Świątek i Fręch? Kiedy mecze Polaków na Wimbledonie 2022?

Przed nami trzecia runda Wimbledonu, a to doskonała okazja, żeby przyglądać się poczynaniom Igi Świątek, Magdaleny Fręch. To właśnie one jako jedyne będą nas reprezentować na Wimbledonie 2 lipca 2022 roku. Kiedy mecze Polaków na Wimbledonie? Świątek i Fręch? O której wyjdą na kort?

o której gra Świątek i Fręch

O której gra Iga Świątek? Kiedy mecz z Alize Cornet?

W trzeciej rundzie Wimbledonu 2022, Iga Świątek trafiła na doświadczoną Alize Cornet. Będzie to ich pierwszy mecz w historii. Po raz drugi organizatorzy pominęli Świątek przy obsadzie kortu centralnego, zatem najlepsza rakieta świata zagra na korcie nr 1. Mecz Świątek – Cornet odbędzie się 2 lipca 2022 roku, jako drugi w kolejności na wskazanym korcie. Na początek, o godzinie 14:00 zagrają Alex de Minaur – Liam Broady. Zatem kiedy gra Świątek? O której mecz? Można się spodziewać początku w granicach 16:00 – 17:00. Warto jednak śledzić wynik poprzedniego spotkania de Minaura z Broadym, dzięki czemu na bieżąco podejrzysz o której może zagrać Iga Świątek.

O której gra Magdalena Fręch? Kiedy mecz z Simoną Halep?

W sobotę na kort wyjdzie także Magdalena Fręch. Polkę czeka ciężkie zadanie. Jest zdecydowanym underdogiem w starciu Fręch – Halep. O której zagra Fręch? Kiedy mecz? To spotkanie rozpocznie się 2 lipca 2022, około 15:30 – 16:30. Mecz Fręch poprzedzą dwa inne spotkania, a pierwsze z nich zacznie się już o 12:00. Mowa tutaj o meczach Katie Boulter – Harmony Tan oraz Richard Gasquet – Botic Van De Zandschulp. W gwoli ścisłości dodajmy, że Magdalena Fręch zagra tym razem na Wimbledonie na korcie numer 2.

Gdzie oglądać mecze Polaków na Wimbledonie 2022?

Jak radzą sobie Polacy na Wimbledon 2022 możesz śledzić na poniższych stronach. Dostępne są tam darmowe transmisje online ze wszystkich meczy Wimbledonu.

Wimbledon 2022 transmisje
Szczegóły
Oglądaj na żywo

STS Kod Promocyjny

Wimbledon za darmo na żywo w STS TV.

OGLĄDAJ STS TV

BETCLIC

Darmowe transmisje za pośrednictwem Betclic TV.

Oglądaj Betclic TV

ofertą Fortuny

Korzystaj za darmo z Fortuna TV.

OGLĄDAJ FORTUNA TV

polsat sport

Oglądaj mecze Wimbledonu na kanałach Polsatu.

Oglądaj TV >>