Świątek – Fett o której godzinie pierwszy mecz Poki na Wimbledonie? (28.06.2022)

Niestety, wczoraj dość niespodziewanie z Wimbledonu odpadł Hubert Hurkacz. Dziś do rywalizacji w pierwszej rundzie przystępuje Iga Świątek. O której mecz Świątek – Fett? Kiedy? Znamy szczegóły.

Świątek Fett o której godzinie

O której mecz Świątek – Fett? Kiedy? 28.06.2022

Wiadomo, o której gra Iga Świątek. Mecz Polki z kwalifikantką z Chorwacji rozpocznie się punktualnie o 14:30. Obie panie otworzą sesje na korcie centralnym. Dla Jany Fett będzie to z pewnością ogromne wydarzenie, a dla będącej w znakomitej formie Igi Świątek, w ostatnim czasie gra na centralnych kortach to chleb powszedni.

Świątek uważana jest za faworytkę całego Wimbledonu. Po tym, jak poprzednio, drugi raz w karierze wygrała Roland Garros, tym razem spróbuje zatriumfować na Wimbledonie. Do tej pory, jej najlepszy wynik to czwarta runda, osiągnięta przed rokiem.

Jeżeli jesteś zainteresowany obstawianiem meczu Świątek – Fett, to zapoznaj się tutaj z naszymi typami bukmacherskimi i kursami na ten pojedynek.

Świątek – Fett o której i gdzie oglądać?

Mecz możesz obejrzeć od godziny 14:30 w telewizji (Polsat Sport), ale także online, korzystając z jednego z poniższych źródeł. Wszystkie transmisje są darmowe.

Wimbledon 2022 transmisje
Szczegóły
Oglądaj na żywo

STS Kod Promocyjny

Wimbledon za darmo na żywo w STS TV.

OGLĄDAJ STS TV

BETCLIC

Darmowe transmisje za pośrednictwem Betclic TV.

Oglądaj Betclic TV

ofertą Fortuny

Korzystaj za darmo z Fortuna TV.

OGLĄDAJ FORTUNA TV

polsat sport

Oglądaj mecze Wimbledonu na kanałach Polsatu.

Oglądaj TV >>