Świątek – Fett typy, kiedy, o której godzinie mecz, gdzie obejrzeć na żywo? (Wimbledon 2022)

Pierwszą rywalką Igi Świątek na tegorocznym Wimbledonie będzie kwalifikantka z Chorwacji, Jana Fett. Nie ma co tu dużo ukrywać, Świątek jest zdecydowaną faworytką nadchodzącego meczu.

Świątek – Fett typy bukmacherskie na mecz Wimbledonu 2022 (28.06.2022)

Zobacz jakie są nasze na mecz Świątek – Fett typy bukmacherskie i jak w odniesieniu do nich prezentują się kursy.

Zwykła formalność?

Po tym, jak Iga Świątek wygrała Roland Garros i jak prezentuje się w tym sezonie (6 wygranych turniejów z rzędu, 35 wygranych meczy z rzędu), każdy spodziewa się, że nadchodzący mecz Świątek – Fett będzie tylko formalnością dla Polki. Kibice, eksperci i zakłady bukmacherskie nie dają większych szans Chorwatce. Trudno się dziwić, jeżeli spojrzymy nie tylko w to, co wyrabia Świątek, ale też w to, jak grała ostatnio Jana Fett.

Świątek Fett typy

25-letnia Chorwatka musiała przedzierać się przez eliminacje Wimbledonu, co jej się udało. Będzie to dla niej drugi Wimbledon w karierze. Pierwszy raz grała w 2018 roku i odpadła już w pierwszej rundzie. Świątek w 2019 roku też pożegnała się z Wimbledonem w pierwszej rundzie, ale w 2021 roku dotarła do czwartej fazy rozgrywek, gdzie po trzysetowym boju musiała uznać wyższość Ons Jabeur. Tyle słowem wspomnienia historii, a czas dogłębnie przeanalizować Świątek – Fett typy.

Jana Fett oprócz udanych eliminacji Wimbledonu, nie może pochwalić się dobrymi wynikami na trawie w tym sezonie. Rozegrała trzy turnieje poprzedzające Wimbledon 2022. Dwukrotnie odpadła w pierwszej rundzie, a raz przepadła w eliminacjach. Iga Świątek jeszcze w tym roku nie miała okazji wystąpić na kortach trawiastych. Po Roland Garros odpoczywała, ale intensywne treningi na Wimbledonie powinny dać jej odpowiednie zaznajomienie się z zieloną nawierzchnią.

Co tu dużo ukrywać, na mecz Świątek – Fett należy spoglądać jak na pojedynek tenisistek, które dzieli przepaść względem umiejętności. Świątek to absolutnie numer jeden, będąca w gazie. Fett nie ma większych sukcesów na koncie, a aktualnie notowana jest na 254. miejscu rankingu WTA. Dla Chorwatki wydaje się, że urwanie każdego gema Idze będzie sukcesem.

Stawiamy na Świątek – Fett typy na pewną wygraną 2:0 Polki oraz poniżej 16.5 gema w całym meczu. To powinno być szybkie spotkanie, które utwierdzi wszystkich, że Iga Świątek zachowała wysoką dyspozycję i może wygrać Wimbledon 2022. W naszym odczuciu, nie ma co dorabiać większej historii do tego meczu, bo sytuacja jest dość jasna.

Dodajmy jeszcze tylko, że obie Panie nie miały jeszcze okazji ze sobą rywalizować.

O której gra Iga Świątek? Kiedy mecz Świątek – Fett?

Iga Świątek rozpocznie dzień na korcie centralnym. Początek meczu o godzinie 14:30.

Gdzie obejrzeć Świątek – Fett na żywo?

Mecz Świątek – Fett będzie można oglądać na Polsacie Sport oraz online na stronach wskazanych w naszym tekście.

Wimbledon 2022 transmisje
Szczegóły
Oglądaj na żywo

STS Kod Promocyjny

Wimbledon za darmo na żywo w STS TV.

OGLĄDAJ STS TV

BETCLIC

Darmowe transmisje za pośrednictwem Betclic TV.

Oglądaj Betclic TV

ofertą Fortuny

Korzystaj za darmo z Fortuna TV.

OGLĄDAJ FORTUNA TV

polsat sport

Oglądaj mecze Wimbledonu na kanałach Polsatu.

Oglądaj TV >>