Wimbledon drabinka: z kim grają Polacy i na kogo mogą trafić w kolejnej rundzie?

Wystartował Wimbledon 2022. To dobra okazja, żeby raz jeszcze sprawdzić, jak wygląda drabinka Wimbledonu. Z kim grają Polacy w pierwszej rundzie i z kim zagrają w drugiej rundzie?

Wimbledon 2022 drabinka

Na Wimbledon drabinka to zawsze idealna okazja, żeby przeanalizować nie tylko, z kim grają najlepsi czy Polacy, ale też na kogo mogą trafić w kolejnych rundach. Dzięki temu możemy domyśleć się, jakich ćwierćfinałów, półfinałów czy nawet finałów się spodziewać.

ATP Wimbledon drabinka mężczyzn

Kliknij w poniższe zdjęcia, żeby zobaczyć, jak wygląda kompletna na Wimbledon drabinka gry pojedynczej mężczyzn. Dzięki temu dowiesz się z kim gra Hurkacz i z kim może zagrać w kolejnej rundzie, ale sprawdzisz też rywali innych faworytów, takich jak Novak Djoković, Rafael Nadal czy Matteo Berrettini.

(kliknij i powiększ)

Wimbledon 2022 drabinkaWimbledon 2022 drabinka

WTA Wimbledon drabinka kobiet

Iga Świątek jest zdecydowaną faworytką Wimbledonu. Zobacz, jak wygląda jej Wimbledon drabinka. Z kim może zagrać w kolejnych rundach? Wygląda to bardzo ciekawie. Spójrz też na drabinkę Wimbledonu dla innych Polek i faworytek takich, jak Coco Gauff czy Simona Halep.

(kliknij i powiększ)

drabinka Wimbledon 2022drabinka Wimbledon 2022

Gdzie oglądać mecze Wimbledonu na żywo?

Wszystkie mecze Wimbledonu możesz oglądać na żywo na poniższych stronach. I to całkowicie za darmo. Żeby wiedzieć, kiedy oglądać i które mecze są tego warte, prześledź uważnie, jak wygląda na Wimbledon 2022 drabinka spotkań.

Wimbledon 2022 transmisje
Szczegóły
Oglądaj na żywo

STS Kod Promocyjny

Wimbledon za darmo na żywo w STS TV.

OGLĄDAJ STS TV

BETCLIC

Darmowe transmisje za pośrednictwem Betclic TV.

Oglądaj Betclic TV

ofertą Fortuny

Korzystaj za darmo z Fortuna TV.

OGLĄDAJ FORTUNA TV

polsat sport

Oglądaj mecze Wimbledonu na kanałach Polsatu.

Oglądaj TV >>

Mało tego, tutaj możesz śledzić wyniki Wimbledonu.