Wimbledon 2022 kiedy grają Polacy? Z kim? Gdzie oglądać mecze Polaków?

Dzięki losowaniu drabinki wiemy, z kim grają Polacy. Kiedy mecze Polaków na Wimbledonie 2022? Zanim przejdziemy do szczegółów, warto podkreślić, że tegoroczny Wimbledon jest dla nas wyjątkowy. Po raz pierwszy, w grze pojedynczej kobiet i mężczyzn będzie nas reprezentować aż siedmiu tenisistów.

Wimbledon 2022 kiedy grają Polacy

Kiedy grają Polacy? Wimbledon 2022 czas zacząć

Wiemy już, kiedy grają Polacy na Wimbledonie. Mecze pierwszej rundy zostaną rozegrane 27 i 28 czerwca 2022. O tym na Wimbledon 2022 kiedy grają Polacy (godziny, dokładne dni) poinformujemy jak organizatorzy opublikują dokładną rozpiskę. Zobacz, z kim grają Polacy na Wimbledonie 2022.

Poniedziałek – 27 czerwca 2022 roku

Wtorek – 28 czerwca 2022 roku

Gdzie obejrzeć mecze Polaków na Wimbledonie 2022?

Wimbledon 2022 transmisje
Szczegóły
Oglądaj na żywo

STS Kod Promocyjny

Wimbledon za darmo na żywo w STS TV.

BETCLIC

Darmowe transmisje za pośrednictwem Betclic TV.

ofertą Fortuny

Korzystaj za darmo z Fortuna TV.

polsat sport

Oglądaj mecze Wimbledonu na kanałach Polsatu.

Mecze Polaków na Wimbledonie 2022 możesz oglądać na stronach legalnych bukmacherów za darmo, a przy okazji wykorzystując bonusy na Wimbledon. Poza tym, transmisje telewizyjne znajdziesz na antenach Polsatu. Tutaj może być jednak różne. O ile bukmacherzy pokażą każdy mecz, to Polsat ma ograniczoną ilość kanałów i w przypadku nałożenia się godzin spotkań, mogą być pokazywane wyłącznie te najciekawsze.

Polacy na Wimbledonie 2022

Na liście startowej Wimbledonu znalazło się pięciu Polaków. Trzech kolejnych, a więc Maja Chwalińska, Katarzyna Kawa i Kacper Żuk rywalizowali w kwalifikacjach. Skoro sprawdziłeś już na Wimbledon 2022 kiedy grają Polacy, to wiesz, że przez eliminacje przebrnęła dwójka naszych pań, a niestety Kacper Żuk odpadł już w pierwszym meczu. Dla Mai Chwalińskiej jest to debiut w wielkoszlemowym turnieju.

0 0 votes
Article Rating