Fręch – Giorgi typy, kursy, o której i kiedy ten mecz na Wimbledonie 2022?

Magdalena Fręch w drugim dniu rywalizacji na Wimbledonie rozegra swój pierwszy mecz. Jej rywalką będzie faworyzowana Włoszka, Camila Giorgi.

SPOTKANIE JUŻ ZA NAMI. SPRAWDŹ KIEDY GRA FRĘCH I Z KIM ORAZ NASZE TYPY >>>

Fręch – Giorgi typy, zakłady i kursy (28.06.2022)

Sprawdź nasze przed meczem Fręch – Giorgi typy bukmacherskie.

Trudne zadanie przed Fręch

Choć trzymamy kciuki za Magdalenę Fręch, to ciężko znaleźć solidne argumenty, mówiące o tym, żeby mogła pokonać Camilę Giorgi. Włoszka od 2011 roku wzięła udział w każdej z edycji Wimbledonu, a w tym sezonie na trawie gra wyjątkowo dobrze. Na poprzednim turnieju w Eastbourne dotarła aż do półfinału, gdzie przegrała z Jeleną Ostapenko. Magdalena Fręch z kolei przegrała 3 z 5 meczy w tym sezonie na kortach trawiastych, a do tego aż 3 z 4 ostatnich meczy na Wimbledonie.

Fręch - giorgi typy

Stawiamy na Fręch – Giorgi typy na wygraną Włoszki i niestety, że Camila zakończy mecz w dwóch setach. Magdalena w każdym z czterech swoich ostatnich meczy w Wimbledonie rozegrała poniżej 2,5 seta i niestety trzykrotnie w tym czasie przegrywała. Obie Panie nie miały jeszcze okazji ze sobą rywalizować.

Kiedy gra Fręch z Giorgi? O której godzinie rozpoczęcie meczu?

Spotkanie rozegrane zostanie 28 czerwca 2022. Należy spodziewać się początku meczu Fręch – Giorgi około 17:30. Wszystko zależne jest jednak od wcześniejszych wyników na korcie.

Gdzie oglądać Fręch – Giorgi?

Transmisja na sportowych antenach Polsatu oraz na poniższych stronach legalnych bukmacherów (transmisje online za darmo).

Wimbledon 2022 transmisje
Szczegóły
Oglądaj na żywo

STS Kod Promocyjny

Wimbledon za darmo na żywo w STS TV.

OGLĄDAJ STS TV

BETCLIC

Darmowe transmisje za pośrednictwem Betclic TV.

Oglądaj Betclic TV

ofertą Fortuny

Korzystaj za darmo z Fortuna TV.

OGLĄDAJ FORTUNA TV

polsat sport

Oglądaj mecze Wimbledonu na kanałach Polsatu.

Oglądaj TV >>