Betclic Fame MMA – Obstawianie i bonus dla graczy

Czy wiesz, że tylko w zakładach bukmacherskich Betlclic Fame MMA możesz obstawiać? Bukmacher przygotował bonus powitalny dla wszystkich, których interesuje Fame MMA Reborn obstawianie. To cashback 200 zł.

5 rating
Betclic Kod Promocyjny
Zakład bez ryzyka 100% do 50 PLN
  • ⭐ Gra bez podatku - Bez limitu
  • ⭐ Forma zwrotu - freebet do 50 zł
Terms & Conditions

Obowiązuje regulamin | 18+ | Graj odpowiedzialnie

BETPLMAX
Kopiuj
Sprawdzone 22/07/2024
95 razy użyty w tym tygodniu
Zarejestruj się

Betclic Fame MMA Reborn  – bonus cashback 200 złotych

Jak już wiesz, Fame MMA obstawianie dostępne jest w zakładach bukmacherskich. Ten bukmacher posiada zakłady i kursy na wszystkie walki zbliżającej się gali. W związku z tym możesz postawić zakłady nie tylko na zwycięzcę, ale na rundę czy sposób, w jaki zakończy się dana walka. Dodatkowo, za rejestrację możesz otrzymać bonus – cashback do 200 złotych.

Betclic kod promocyjny Fame MMA Reborn

Dodajmy, że możesz aktywować w Betclic Fame MMA kod promocyjny: BETPLMAX. Dzięki temu bukmacher ubezpieczy Twój pierwszy zakład (na Fame lub inne wydarzenie) do kwoty 200 złotych. Zasady są wyjątkowo proste. Załóż konto z kodem, doładuj je, a następnie postaw dowolny zakład o stawce min. 2 zł i kursie min. 1.14. Nie trafiasz? Otrzymujesz zwrot w darmowym zakładzie o wartości stawki Twojego kuponu, minus podatek bukmacherski. Max. zwrot to wspomniane 200 złotych. Dzięki temu możesz spróbować szczęścia jeszcze raz i to bez konieczności następnego doładowywania konta. Obstawiaj więc w Betclic Fame MMA Reborn z bonusem za kod promocyjny.