Betcris aplikacja 2024 | Pobierz dla Android i iOS

Zakłady mobilne są coraz bardziej popularne, a Betcris aplikacja pozwala je stawiać w wyjątkowo wygodny sposób. To jedna z najlepszych platform na rynku mobilnym, a poniżej znajduje się jej wnikliwa recenzja.

Betcris aplikacja mobilna – jak pobrać?

Zainstalowanie aplikacji nie należy do czynności skomplikowanych. Standardowo, najpierw należy pobrać plik instalacyjny, dedykowany dla danego systemu, uruchomić go, a po kilkunastu sekundach, aplikacja zostanie zainstalowana na telefonie. Na wstępie warto też wspomnieć, że w Betcris aplikacja mobilna została stworzona z myślą o dwóch głównych systemach – Android oraz iOS.

Betcris aplikacja
Android i iOS

Betcris aplikacja

POBIERZ APLIKACJĘ
 

Betcris aplikacja Android – jak pobrać?

Zobacz poniżej na instrukcję, jak zainstalować aplikację Betcris Android.

 1. Odwiedź stronę Betcris ze swojego telefonu komórkowego.
 2. Znajdź odnośnik do aplikacji bądź kliknij w wyskakujące okienko, jeżeli się pojawi.
 3. Wybierz Betcris aplikacja pobierz dla Android.
 4. Po ukończeniu pobierania, a przed rozpoczęciem instalacji, należy wyrazić zgodę na instalację z “nieznanych źródeł”.
 5. Instalacja się rozpocznie, a po kilku sekundach aplikacja Betcris znajdzie się na Twoim telefonie komórkowym.

zainstalować aplikację Betcris

Betcris aplikacja iOS – jak pobrać?

Instalowanie aplikacji Betcris iPhone wyglądać może podobnie, jak w przypadku Androida, ale też zdecydowanie prościej. Spójrz poniżej na szczegóły.

 1. Na stronie Betcris znajdź aplikację dla iOS bądź uruchom “App Store” i tam wpisz frazę “Betcris aplikacja”.
 2. Instalacja rozpocznie się automatycznie po pobraniu.
 3. Kiedy się zakończy, ikonę Betcris znajdziesz na ekranie swojego urządzenia.
 4. Zaloguj się lub zarejestruj konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz i obstawiaj z telefonu komórkowego.

Wymagania sprzętowe aplikacji Betcris

Aplikacja mobilna nie posiada wygórowanych żądań sprzętowych. Wystarczy nawet kilkuletnie urządzenie z Androidem bądź iOS. Oczywiście trzeba też zadbać o odpowiednią ilość wolnego miejsca w pamięci urządzenia, żeby w ogóle instalacja apki Betcris była możliwa.

Aplikacja Betcris – rejestracja konta

W Betcris konto możesz zarejestrować także w aplikacji mobilnej. Wszystko polega na wypełnieniu kilku okienek formularza rejestracyjnego. Po założeniu konta możesz odebrać bonusy i rozpocząć obstawiać mecze.

Betcris bonus mobilny

Co prawda bukmacher nie przygotował specjalnego bonusu mobilnego, ale użytkownicy aplikacji mogą w pełni cieszyć się ofertą powitalną. Kiedy wprowadzisz w Betcris kod promocyjny, wyniesie ona łącznie aż 1400 złotych. W tej kwocie otrzymasz aż trzy bonusy od swoich doładowań, dwa darmowe zakłady oraz możliwość stawiania zakładów bez podatku. U tego bukmachera znajdziesz także wiele promocji dla zarejestrowanych graczy, jak między innymi podwyższanie kursów dla najciekawszych zdarzeń dnia.

Doładowanie konta w aplikacji Betcris

ZAŁÓŻ KONTO W BETCRIS

Jak doładować konto w aplikacji?

Doładowanie konta w aplikacji Betcris jest bardzo proste. Cały proces przebiega nie tylko w szybki, ale przede wszystkim w intuicyjny sposób. Opisaliśmy go poniżej.

 1. Zaloguj się w aplikacji mobilnej Betcris.
 2. Kliknij na przycisk “depozyt”.
 3. Wybierz jedną z dostępnych metod wpłaty.
 4. W okienku, które się pojawi wprowadź kwotę depozytu.
 5. Dokończ realizację doładowania.

Jak obstawiać mecze na telefonie w aplikacji?

Obstawianie meczy w aplikacji Betcris jest równie proste, co doładowanie konta gracza. Wystarczy, że wybierzesz zakładkę z interesującymi wydarzeniami, a następnie klikniesz na wybrany przez siebie kurs. W ten sposób przeniesiesz zakład do szkicu kuponu. Będziesz mógł modyfikować kupon, dodając lub usuwając zdarzenia tak długo, aż nie ustawisz jego stawki i nie potwierdzisz wysłania kuponu przyciskiem “obstaw”.

Dodatkowo w przypadku zakładów na żywo, aplikacja mobilna Betcris umożliwia zdefiniowanie standardowej stawki, dzięki czemu każdy zakład będziesz mógł w ten sposób postawić jednym muśnięciem w ekran. Inną opcją jest automatyczna akceptacja kursów, dzięki czemu żaden Twój zakład nie zostanie odrzucony po zmianie kursów.

Betcris aplikacja – recenzja i najlepsze funkcje

Zdecydowanie polecamy aplikację mobilną wszystkim tym, którzy chcą obstawiać zakłady na telefonie. Apka ta nie gwarantuje co prawda dedykowanego bonusu, ale ma dla graczy wiele usprawnień. Zacznijmy od szybkiego logowania na konto, z wykorzystaniem takich technologii, jak chociażby Touch ID i Face ID. Zyskujesz dostęp do wszystkich zakładów przedmeczowych i na żywo, transmisji esportu oraz szybkich doładowań konta. Masz pod ręką zakłady i bonusy.

Jakie są minusy aplikacji Betcris? Jak już nadmieniliśmy, brakuje nieco dedykowanego bonusu mobilnego oraz transmisji online z prawdziwego świata sportu.

Poza tym, aplikacja robi dobre wrażenie na użytkowniku. Jest “lekka”, szybka i intuicyjna, a więc spełnia wszystkie najnowsze rynkowe trendy. Warto skorzystać.

Betcris aplikację mobilną

Co wybrać? Aplikacja czy strona mobilna?

Od razu odpowiemy na pytanie, że wybieramy aplikację mobilną. Posiada ona więcej usprawnień, jak już wspomniane szybsze logowanie oraz jest bardziej dopasowana do telefonu. Jeżeli jednak nie jesteś jeszcze przekonany do Betcris, to śmiało możesz najpierw skorzystać ze strony mobilnej. Witryna mobilna nie wymaga instalowania, ładuje się automatycznie i jest dostępna dla każdego systemu, a nie tylko Androida i iPhone. I to jej największa, a w zasadzie to jedyna przewaga nad aplikacją mobilną.

FAQ

 • Na jakich systemach działa Betcris aplikacja mobilna?

Aplikacja Betcris dostępna jest na Android oraz iOS.

 • Jak pobrać aplikację Betcris?

Wersję dla Androida znajdziesz bezpośrednio na stronie buka, w zakładce “aplikacja”. W ten sam sposób możesz pobrać wersję na iPhone. Choć w drugim przypadku zalecamy skorzystanie z oficjalnego sklepu App Store.

 • Czy jest w Betcris bonus mobilny?

Nie ma bonusu mobilnego, ale w aplikacji odbierzesz ofertę na start do 1400 złotych i zakłady bez podatku.

 • Jakie są najlepsze funkcje aplikacji Betcris?

Warto wymienić tutaj szybkie logowanie na konto, powiadomienia push, szybki zakład oraz transmisje esportu.