Telekom Veszprem – Vive Kielce typy, transmisja, gdzie i o której oglądać Final Four Ligi Mistrzów?

W pierwszym meczu Final Four Ligi Mistrzów ekipa Łomży Vive Kielce zmierzy się z Telekom Veszprem. Zanosi się na pasjonujący bój o wielki finał! Jakie Telekom Veszprem – Vive Kielce typy mamy do zaproponowania przed tym spotkaniem?

Telekom Veszprem - Vive Kielce typy

Telekom Veszprem – Vive Kielce typy bukmacherskie (18.06.2022)

Jakim rezultatem zakończy się ten pojedynek? Przygotowaliśmy specjalnie dla was atrakcyjne Telekom Veszprem – Vive Kielce typy. Warto je przestudiować i być może też skorzystać!

Łomża Vive Kielce wygra po zaciętym widowisku?

Jak mawiał klasyk, na tym etapie nie ma już słabych drużyn. Zdecydowanie nie ma! Tutaj o końcowym wyniku mogą decydować detale. Przewidujemy, że to spotkanie zakończy się wygraną ekipy z naszego kraju.

Dlaczego właśnie Łomża Vive Kielce zwycięży ten pojedynek? Kielczanie wiedzą, jak skutecznie grać przeciwko ekipie Telekom Veszprem. Łomża Vive wygrała dwa z ostatnich trzech pojedynków przeciw temu zespołowi. To mówi samo za siebie i sprawia, że kielecka ekipa na pewno ma spore szanse, by przedostać się do ścisłego finału Final4 Ligi Mistrzów.

Przed tym spotkaniem przeczuwamy też, że kielczanie zdobędą maksymalnie 31 bramek. Skąd właśnie takie przewidywania? Na uwadze mamy przede wszystkim to, że średnia bramek z ostatnich pięciu spotkań Łomży Vive wynosi 29,40.

Kibiców na pewno czeka zacięte widowisko. Uważamy, że tutaj kielczanie wygrają maksymalnie jedną lub dwoma bramkami. Na pogrom raczej nie ma co liczyć – zmierzą się wyrównane ekipy, które powinny zaserwować nam solidną porcję emocji.

O której Telekom Veszprem – Vive Kielce? Kiedy?

Zastanawiasz się Telekom Veszprem – Vive Kielce o której odbędzie się to spotkanie? Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 15:15. Oczywiście do meczu dojdzie 18 czerwca 2022 roku. Fani piłki ręcznej powinni zaznaczyć w kalendarzu tę datę – koniecznie na czerwono!

Gdzie oglądać Telekom Veszprem – Vive Kielce na żywo?

Nie brakuje pytań Telekom Veszprem – Vive Kielce gdzie oglądać to spotkanie. Mamy dobrą wiadomość – dostępna będzie Telekom Veszprem – Vive Kielce transmisja telewizyjna. Rywalizację będzie można śledzić na kanale Eurosport 1.