UFC typy bukmacherskie, kursy i zakłady – Santos vs Hill (07.08)

ufc-santos-hill

Podczas najbliższej gali Ultimate Fighting Championship będzie miało miejsce aż dwanaście niezwykle interesujących walk. Którym warto przyjrzeć się w pierwszej kolejności i dlaczego? Typy bukmacherskie UFC on ESPN. Serdecznie zapraszamy.

UFC on ESPN typy bukmacherskie za darmo (07.08.2022)

Santos – Hill typy i kursy (walka zakończy się przez KO, TKO lub DSQ)

Walka wieczoru jest zwykle ozdobą całej gali. Na podobny scenariusz liczymy także podczas UFC Vegas 59. Wedle bukmacherów większe szanse na triumf ma Jamahal Hill. My nie ograniczamy się jednak do jednej konkretnej opcji. Uważamy, że najrozsądniej, gdy UFC typy będą dotyczyć zwycięstwa przez KO, TKO lub DSQ, jednakże bez podawania konkretnego zawodnika, który to uczyni.

Alvey – Oleksiejczuk typy i kursy (Oleksiejczuk wygra przez KO, TKO lub DSQ)

Sam Alvey to jeden z tych weteranów UFC, który najlepsze lata ma już zdecydowanie za sobą. Michał Oleksiejczuk nie należy co prawda do największych talentów tej organizacji, jednak jego aktualna dyspozycja powinna pozwolić mu zwyciężyć tę walkę przed czasem.

Lipski – Cachoeira typy i kursy (Lipski wygra przez poddanie)

Podobnie ma się sytuacja w przypadku Ariane Lipski. Była zawodniczka KSW walczy pod szyldem największej organizacji MMA na świecie już od grubo ponad trzech lat. Na przestrzeni kilku tych stoczonych walk tylko raz udało jej się pokonać swoją przeciwniczkę poprzez poddanie. Wszyscy pamiętamy jednak, że urodziwa Brazylijka bardzo dobrze radziła sobie niegdyś w parterze. Uważamy zatem, że UFC ESPN typy na jej zwycięstwo właśnie poprzez poddanie są teraz jak najbardziej zasadne.

Gdzie wykorzystać typy na UFC on ESPN 07.08.2022?

Olbrzymia popularność gal mieszanych sztuk walki sprawia, że UFC typy na dziś znajdują się w ofertach niemal każdego legalnego bukmachera w Polsce. Który z nich posiada najwięcej interesujących propozycji? Nasz typ to Fortuna. UFC ma tam swoje centralne miejsce już od bardzo długiego czasu. Co najważniejsze nie zanosi się, aby ta sytuacja w najbliższym czasie uległa diametralnej zmianie.

UFC on ESPN 07.08.2022 – karta walk, kto walczy?

O tym, jakie UFC typy tym razem dla Was przygotowaliśmy, dowiedzieliście się z jednego z poprzednich akapitów. Warto jednak posiąść także informacje na temat tego, jak wygląda cała karta walk omawianej gali. Poniżej prezentujemy Wam zatem pełną rozpiskę wraz z aktualnym bilansem, jakim mogą pochwalić się poszczególni zawodnicy:

Walka wieczoru:

 • Thiago Santos (22-10-0) vs. Jamahal Hill (10-1-0)

Karta główna:

 • Vicente Luque (21-8-1) vs. Geoff Neal (14-4-0)
 • Zac Pauga (5-0-0) vs. Mohammed Usman (7-2-0)
 • Juliana Miller (2-1-0) vs. Brogan Walker (7-2-0)
 • Ariane Lipski (14-7-0) vs. Priscila Cachoeira (11-4-0)
 • Augusto Sakai (15-4-1) vs. Sergey Spivak (14-3-0)

Karta wstępna:

 • Michał Oleksiejczuk (16-5-0) vs. Sam Alvey (33-17-1)
 • Takashi Sato (16-5-0) vs. Bryan Battle (7-1-0)
 • Terrance McKinney (12-4-0) vs. Erick Gonzalez (14-6-0)
 • Jason Witt (19-8-0) vs. Josh Quinlan (5-0-0)
 • Cory McKenna (6-2-0) vs. Miranda Granger (7-2-0)
 • Mayra Bueno Silva (8-2-1) vs. Stephanie Egger (7-2-0)

Gdzie obejrzeć UFC on ESPN? Transmisja gali

Relacja na żywo z UFC Vegas 59 będzie miała oczywiście miejsce na platformie UFC Fight Pass. Oprócz tego sposobność oglądania najlepszych fighterów świata w akcji będą mieli między innymi klienci bukmachera Fortuna oraz osoby, które w swoich abonamentach telewizyjnych posiadają dostęp do stacji Polsat Sport.

Nowa
830 zł
Odbierz bonus AKTYWOWANY
Premia i szczegóły oferty
 • Cashback - 600 zł
 • Bonus 50% do 200 zł
 • Freebety 30 zł
Wygasa w dniu: 31-12-2022
Ostatnie sprawdzenie: 2 dni temu

UFC on ESPN 07.08 – kiedy, o której godzinie się zaczyna?

Rozpoczęcie niniejszej gali zaplanowano na godz. 1:00 w nocy z 6 na 7 sierpnia.

Poradnik na UFC typowanie – na co zwrócić uwagę?

Typy na UFC to wbrew pozorom nie jest łatwy kawałek chleba. Obstawianie MMA wymaga przynajmniej elementarnej wiedzy o tym sporcie. Tak jak zresztą w przypadku zakładania się z bukmacherem o wyniki innych dyscyplin sportowych. W przypadku UFC typy bukmacherskie muszą być wyjątkowo przemyślane i powinny opierać się między innymi na aktualnej dyspozycji zawodników, historii kilku poprzednich walk, a także miejsca rozgrywania pojedynku bądź też atmosfery na oficjalnym ważeniu. Czasem bowiem już wtedy można dostrzec, że jeden z fighterów przygotował się do walki dużo lepiej pod względem mentalnym od swojego rywala.