Apator Toruń – Sparta Wrocław typy i kursy (03.05.2024)

Ostrzymy sobie zęby na konfrontację Apator Toruń – Sparta Wrocław. W meczu czwartej kolejki PGE Ekstraligi na pewno zadzieje się sporo, a o końcowym rozstrzygnięciu zadecydować mogą totalne detale. Czego należy się spodziewać po tym spotkaniu? Poniżej Apator Toruń – Sparta Wrocław typy.

Apator Toruń – Sparta Wrocław typy bukmacherskie

Za moment szerzej omówię moje Apator Toruń – Sparta Wrocław typy. Zanim jednak to uczynię, muszę wyraźnie podkreślić, że początek tego sezonu nie udaje się w pełni Sparcie Wrocław. Chyba wszyscy spodziewali się zdecydowanie lepszej postawy tego zespołu. Wyniki może najgorsze nie są, ale widać, że brakuje tam stabilizacji formy i gwarancji punktowych od niektórych zawodników.

Apator Toruń - Sparta Wrocław typy

Właśnie dlatego zakładam, że Sparta Wrocław będzie miała problem z tym, by wywieźć punkty z Torunia. Apator jak najbardziej może wykorzystać to, że wrocławianie mają swoje problemy. Sądzę, że komplet “oczek” zostanie w Grodzie Kopernika.

Dużą cegiełkę do końcowego sukcesu Apatora dołożyć powinien Robert Lambert. To zawodnik o ogromnym potencjale, co zresztą już wiele razy potwierdzał. W trakcie tego starcia powinien wykręcić co najmniej 11 punktów. Czy tak będzie? Czas pokaże.

Apator Toruń – Sparta Wrocław składy awizowane

A jak prezentują się składy awizowane na spotkanie KS Apator Toruń – Betard Sparta Wrocław? Rzućmy okiem poniżej:

Betard Sparta Wrocław:
1. Tai Woffinden
2. Daniel Bewley
3. Bartłomiej Kowalski
4. Artiom Łaguta
5. Maciej Janowski
6. Jakub Krawczyk
7. Marcel Kowolik

KS Apator Toruń:
9. Patryk Dudek
10. Robert Lambert
11. Wiktor Lampart
12. Paweł Przedpełski
13. Emil Sajftudinow
14. Mateusz Affelt
15. Krzysztof Lewandowski

Apator Toruń – Sparta Wrocław kursy bukmacherskie

Faworytem tego spotkania wydaje się być Apator Toruń. Bukmacherzy nie wykluczają jednak również tego, że wygra zespół z Wrocławia.

Generalnie wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że podczas tej konfrontacji zadzieje się naprawdę sporo. Właśnie dlatego warto wygospodarować sobie trochę czasu, by śledzić losy tego spotkania. Tutaj o końcowym rozstrzygnięciu mogą decydować totalne detale. Wydaje się, że duże znaczenie może mieć atut własnego toru.

Apator Toruń – Sparta Wrocław bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Po raz ostatni te dwie ekipy starły się 10 września 2023 roku. Wtedy Sparta Wrocław wygrała 51:39. Prędzej padł remis 45:45, a jeszcze szybciej wrocławianie zwyciężyli 57:33.

Sparta w dotychczasowych meczach wygrywała z Falubazem Zielona Góra 47:41 i GKM-em Grudziądz 53:37 oraz zremisowała 45:45 z Włókniarzem Częstochowa.

Apator Toruń natomiast przegrał z Motorem Lublin 37:53 i ze Stalą Gorzów 39:51, a także pokonał Unię Leszno 59:31.

Gdzie oglądać Apator Toruń – Sparta Wrocław? Transmisja i godzina

Oczywiście dostępna będzie transmisja z tego meczu. Pojawi się ona na Eleven Sports 1. Mecz obejrzysz też w internecie – na Pilot WP i Canal+ online.

Spotkanie przewidziano na 3 maja 2024 roku. Początek o godz. 20:30.

OGLĄDAJ TUTAJ