Falubaz Zielona Góra – GKM Grudziądz typy i kursy (21.04.2024)

Pojedynek Falubazu Zielona Góra z GKM-em Grudziądz dojdzie do skutku w ramach 2. kolejki najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej. Starcie PGE Ekstraligi w Winnym Grodzie zapowiada się wybornie. Sprawdź Falubaz Zielona Góra – GKM Grudziądz typy.

Falubaz Zielona Góra – GKM Grudziądz typy bukmacherskie

Ostrzymy sobie zęby na rywalizację Falubaz Zielona Góra – GKM Grudziądz. Na zielonogórskim owalu zmierzą się ekipy, które przez wielu ekspertów typowane są jako potencjalni spadkowicze. Znacznie gorzej w ten sezon weszła drużyna z Grudziądza.

Falubaz Zielona Góra - GKM Grudziądz typy

Ustalając Falubaz Zielona Góra – GKM Grudziądz typy, oczywiście wziąłem pod uwagę między innymi pierwszą kolejkę PGE Ekstraligi. Obie te drużyny wtedy przegrały, ale znacznie gorsze wrażenie pozostawił po sobie GKM Grudziądz

Generalnie uważam, że Falubaz wygra to spotkanie. Ekipa z “Winnego Grodu” solidniej prezentuje się na papierze i ma niewątpliwie większy potencjał – przynajmniej w kontekście domowych pojedynków – aniżeli grudziądzki GKM. Każdy inny wynik niż wygrana Falubazu będzie tu niespodzianką.

W ciemno stawiam, że Jarosław Hampel pojedzie bardzo dobre zawody. Na pewno jest w stanie wykręcić przynajmniej 11 punktów. To niezwykle doświadczony rider, który zielonogórski tor zna lepiej niż własną kieszeń.

Falubaz Zielona Góra – GKM Grudziądz składy awizowane

Oczywiście znamy już awizowane składy na mecz Falubaz Zielona Góra – GKM Grudziądz. W jakich zestawieniach do tego starcia mają przystąpić te dwie ekipy?

ZOOleszcz GKM Grudziądz:
1. Max Fricke
2. Wadim Tarasienko
3. Jaimon Lidsey
4. Kacper Pludra
5. Jason Doyle
6. Kacper Łobodziński
7. Kevin Małkiewicz

NovyHotel Falubaz Zielona Góra:
9. Jarosław Hampel
10. Przemysław Pawlicki
11. Rasmus Jensen
12. Jan Kvech
13. Piotr Pawlicki
14. Oskar Hurysz
15. Krzysztof Sadurski

Falubaz Zielona Góra – GKM Grudziądz kursy bukmacherskie

Kursy bukmacherskie są bardzo wymowne. Jasno wskazują na to, że faworytem tej konfrontacji jest Falubaz Zielona Góra.

Trzeba przyznać, że zanosi się na iście fantastyczny pojedynek. Od losów tej konfrontacji może zależeć bardzo dużo. W niedzielę stanie się jasne, czy GKM rzeczywiście jest głównym faworytem do spadku. Wydaje się, że sukcesem grudziądzan w tym pojedynku byłoby wywalczenie przynajmniej 40 punktów. Czy to się uda? Czas pokaże.

Falubaz Zielona Góra – GKM Grudziądz bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

W pierwszej kolejce Falubaz Zielona Góra mocno postawił się Sparcie Wrocław, lecz ostatecznie przegrał na wyjeździe 41:47. GKM Grudziądz natomiast przegrał u siebie z Motorem Lublin 38:52.

Po raz ostatni te dwie drużyny rywalizowały ze sobą w dniu 13 czerwca 2021 roku. Wtedy w Grudziądzu padł remis 45:45. Wcześniej (9 kwietnia 2021) w Zielonej Górze wygrał Falubaz 51:39.

Gdzie oglądać Falubaz Zielona Góra – GKM Grudziądz? Transmisja i godzina

Mecz Falubaz Zielona Góra – GKM Grudziądz przewidziano na 21 kwietnia, godz. 19:15.

Transmisja dostępna będzie w Canal+ Sport i Canal+ online.

OGLĄDAJ TUTAJ