Włókniarz Częstochowa – Sparta Wrocław typy i kursy (21.04.2024)

Czas na kolejne emocje związane z drugą kolejką PGE Ekstraligi 2024. Tym razem przedstawiam Włókniarz Częstochowa – Sparta Wrocław typy na pojedynek pod Jasną Górą. W ciemno można zakładać, że zadzieje się sporo. Która drużyna zwycięży?

Włókniarz Częstochowa – Sparta Wrocław typy bukmacherskie

Za chwilę omówię Włókniarz Częstochowa – Sparta Wrocław typy. Zanim jednak to uczynię, muszę zwrócić uwagę na to, że obie ekipy zaliczyły mocno przeciętne wejście w sezon. Z pewnością fani Włókniarza i Sparty nie mogą być spokojni.

Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław typy

Co prawda Tauron Włókniarz powalczył, jednak ostatecznie przegrał w Lesznie 43:47. Betard Sparta zaś wygrała u siebie z Falubazem Zielona Góra, ale ten sukces rodził się w potwornych bólach.

Śmiem twierdzić, że Włókniarz Częstochowa – Sparta Wrocław to będzie bardzo zacięty i interesujący pojedynek. Ostatecznie wygrać powinny “Lwy”, które pojadą na domowym owalu.

W ciemno zakładam, że filarem częstochowskiego zespołu będzie Leon Madsen. Duńczyk solidnie rozpoczął sezon i na pewno u siebie będzie bardzo szybki. 12 punktów to minimum, którego można spodziewać się po duńskim zawodniku.

Włókniarz Częstochowa – Sparta Wrocław składy awizowane

Jak prezentują się składy awizowane na mecz Włókniarz Częstochowa – Sparta Wrocław? Poniżej zestawienia, które zostały zgłoszone przez sztaby szkoleniowe tych dwóch ekip.

Betard Sparta Wrocław
1. Tai Woffinden
2. Daniel Bewley
3. Bartłomiej Kowalski
4. Artiom Łaguta
5. Maciej Janowski
6. Jakub Krawczyk
7. Marcel Kowolik

TAURON Włókniarz Częstochowa
9. Mikkel Michelsen
10. Maksym Drabik
11. Kacper Woryna
12. Mads Hansen
13. Leon Madsen
14. Kacper Halkiewicz
15. Kajetan Kupiec

Włókniarz Częstochowa – Sparta Wrocław kursy bukmacherskie

Oczywiście warto zerknąć na kursy bukmacherskie na spotkanie Włókniarz Częstochowa – Sparta Wrocław. Chyba nikogo nie dziwi, że większe szanse na odniesienie sukcesu przypisuje się częstochowskim “Lwom”.

Włókniarz ma tutaj spore szanse na odnotowanie sukcesu. Kluczowe będzie jednak to, jak pojedzie Maksym Drabik. Jeżeli zaprezentuje solidną postawę na torze, to “Lwy” jak najbardziej powinny cieszyć się z sukcesu. Generalnie jednak należy spodziewać się tego, iż goście postawią twarde warunki podczas tej konfrontacji.

Włókniarz Częstochowa – Sparta Wrocław bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Cofnijmy się w czasie. Ostatni mecz tych dwóch ekip w Częstochowie miał miejsce 2 lipca 2023 roku. Wtedy Sparta wygrała 51:39. Prędzej, we Wrocławiu, górą była również Sparta – 46:44.

Do tej pory obie ekipy odjechały po jednym meczu PGE Ekstraligi. Sparta Wrocław wygrała z Falubazem Zielona Góra 47:41, a Włókniarz Częstochowa przegrał wyjazdowy pojedynek z Unią Leszno 43:47.

Gdzie oglądać Włókniarz Częstochowa – Sparta Wrocława? Transmisja i godzina

Mecz Włókniarz Częstochowa – Sparta Wrocław został przewidziany na 21 kwietnia 2024 roku. Początek zmagań o godzinie 16:30.

Oczywiście dostępna będzie transmisja. Spotkanie obejrzysz w telewizji na Canal+ Sport i przez internet na Canal+ online.

OGLĄDAJ TUTAJ