Falubaz Zielona Góra – Stal Gorzów typy i kursy (5.05.2024)

Czas na absolutny hit czwartej kolejki PGE Ekstraligi! Po przerwie dojdzie do Derbów Ziemi Lubuskiej. Naprzeciw siebie staną więc zespoły Falubazu Zielona Góra i Stali Gorzów. Poniżej Falubaz Zielona Góra – Stal Gorzów typy.

Falubaz Zielona Góra – Stal Gorzów typy bukmacherskie

Wielu fanów speedwaya z pewnością ostrzy sobie zęby na konfrontację Falubaz Zielona Góra – Stal Gorzów. Szykuje się znakomite widowisko. Napięcie wokół tego spotkania narasta z godziny na godzinę, ale nic w tym dziwnego. Swoje robi to, że w ostatnich latach nie było Derbów Ziemi Lubuskiej, bowiem Falubaz jeździł w pierwszej lidze.

Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów typy

Czas omówić Falubaz Zielona Góra – Stal Gorzów typy. Uważam, że tutaj ze zwycięstwa cieszyć będzie się Falubaz. O wszystkim mogą zadecydować totalne detale. Dlaczego stawiam na ekipę z Winnego Grodu? Na uwadze mam przede wszystkim to, iż Falubaz pojedzie u siebie. Atut domowej nawierzchni powinien tutaj zrobić dużą robotę!

Jednocześnie uważam, że Falubaz do sukcesu poprowadzi Jarosław Hampel. To niezwykle doświadczony zawodnik. W meczu takiej wagi powinien być w stanie wykręcić 12 punktów.

Falubaz Zielona Góra – Stal Gorzów składy awizowane

Jak przedstawiają się składy awizowane na mecz w Zielonej Górze? Poniżej zestawienia zgłoszone przez oba sztaby szkoleniowe:

ebut.pl Stal Gorzów:
1. Szymon Woźniak
2. Oskar Fajfer
3. Martin Vaculik
4. Jakub Miśkowiak
5. Anders Thomsen
6. Oskar Paluch
7. Jakub Stojanowski

NovyHotel Falubaz Zielona Góra:
9. Jarosław Hampel
10. Rasmus Jensen
11. Przemysław Pawlicki
12. Jan Kvech
13. Piotr Pawlicki
14. Oskar Hurysz
15. Krzysztof Sadurski

Falubaz Zielona Góra – Stal Gorzów kursy bukmacherskie

Kursy bukmacherskie wskazują na to, że czeka nas naprawdę fenomenalne spotkanie. Walka o zwycięstwo może toczyć się do samiutkiego końca!

Generalnie na papierze słabiej wygląda Falubaz, jednak na torze w Winnym Grodzie te różnice się zatrą i tak naprawdę może wydarzyć się totalnie wszystko. Ja przypuszczam, że ostatecznie zwycięstwo powędruje na konto gospodarzy, choć absolutnie nie skreślam gorzowskiej Stali. Podopieczni Stanisława Chomskiego mają duży potencjał, co na pewno będą chcieli pokazać.

Falubaz Zielona Góra – Stal Gorzów bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Po raz ostatni Stal Gorzów mierzyła się z Falubazem Zielona Góra w dniu 23 lipca 2021 roku. Wtedy gorzowianie wygrali 48:42. Prędzej było 50:40 dla Stali, a jeszcze szybciej Stal zwyciężyła 52:38.

Jak przebiegały dotychczasowe mecze Falubazu w tym sezonie? Najpierw beniaminek przegrał we Wrocławiu 41:47, następnie pokonał u siebie GKM Grudziądz 48:42, a potem zremisował w Lesznie 45:45.

Stal ma za sobą triumfy nad Apatorem Toruń 51:39, a także nad Włókniarzem Częstochowa 48:42. Poza tym gorzowianie przegrali w Lublinie 35:55.

Gdzie oglądać Falubaz Zielona Góra – Stal Gorzów? Transmisja i godzina

Starcie Falubaz – Stal odbędzie się 5 maja 2024 roku. Początek ścigania w Winnym Grodzie o godz. 19:15.

Oczywiście mecz Falubaz Zielona Góra – Stal Gorzów będzie transmitowany na Canal+ Sport i Canal+ online.

OGLĄDAJ TUTAJ