Orzeł Łódź – ROW Rybnik typy i kursy (05.05.2024)

Pora na kolejny ciekawie zapowiadający się pojedynek w ramach Metalkas 2. Ekstraligi. Tym razem chodzi o starcie H. Skrzydlewska Orzeł Łódź – Innpro ROW Rybnik. Warto sprawdzić Orzeł Łódź – ROW Rybnik typy. Co wydarzy się w tym spotkaniu i która z ekip odnotuje sukces?

Orzeł Łódź – ROW Rybnik typy bukmacherskie

Orzeł Łódź w tym sezonie sprawuje się wręcz katastrofalnie. Chyba nikt nie spodziewał się, że łódzki klub będzie dysponowany aż tak słabo. Fakty są takie, że łodzianie jadą wręcz do tyłu i na pewno mają o czym myśleć. Generalnie Orzeł Łódź – ROW Rybnik typy, że wygrają goście nikogo nie powinny dziwić.

Orzeł Łódź - ROW Rybnik typy

A to dlatego, że ROW ma dużo większy potencjał niż łodzianie. Moim zdaniem śmiało może wygrać na MotoArenie. Skoro triumfował tam PSŻ, to i ROW jest w stanie to uczynić. Rybniczanie niewątpliwie staną przed ogromną szansą na kolejny sukces w tym sezonie.

Solidnym ogniwem przyjezdnych powinien być Brady Kurtz. Australijczyk od startu sezonu jedzie jak z nut. Moim zdaniem jest tutaj w stanie wykręcić co najmniej 12 punktów. Będę szalenie mocno zdziwiony, jeżeli nie dobije do tego poziomu.

Orzeł Łódź – ROW Rybnik składy awizowane

Znamy już składy awizowane na pojedynek Orła Łódź z ROW-em Rybnik. Jakie zestawienia zgłosili przedstawiciele obu sztabów szkoleniowych?

H.Skrzydlewska Orzeł Łódź
9. Luke Becker
10. Oskar Polis
11. Daniel Kaczmarek
12. Benjamin Basso
13. Oliver Berntzon
14. Aleksander Grygolec
15. Mateusz Bartkowiak

Innpro ROW Rybnik
1. Rohan Tungate
2. Grzegorz Walasek
3. Jakub Jamróg
4. Norick Bloedorn
5. Brady Kurtz
6. Paweł Trześniewski
7. Maksym Borowiak

Orzeł Łódź – ROW Rybnik kursy bukmacherskie

Kursy bukmacherskie są bardzo wymowne. Wynika z nich, że ten mecz powinny wygrać rybnickie “Rekiny”.

Oczywiście Orzeł może pokonać rybnickiego przeciwnika, ale uważam, że jest to mało realne. Raczej ten mecz przebiegnie po myśli przyjezdnych. Rybniczanie dysponują dużo mocniejszym i równiejszym składem. Poza tym są napędzeni imponującym początkiem sezonu. ROW wygrał wszystkie trzy dotychczasowe spotkania. To mówi samo za siebie.

Orzeł Łódź – ROW Rybnik bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Ostatnio Orzeł Łódź przegrał u siebie z PSŻ-em Poznań, zaś ROW Rybnik pokonał beniaminka z Rzeszowa. Poza tym ROW triumfował nad ostrowianami i poznaniakami. Orzeł zaś przegrał dwa wcześniejsze pojedynki – z Polonią Bydgoszcz i Stalą Rzeszów.

Ostatnia konfrontacja Orła z ROW-em odbyła się 10 czerwca 2023 roku. Wtedy rybniczanie wygrali w Łodzi 55:35. Prędzej rybniczanie zwyciężyli z Orłem 48:42, a jeszcze szybciej ROW triumfował 47:43. Rybnicki zespół ewidentnie wie, jak pokonywać łodzian.

Gdzie oglądać Orzeł Łódź – ROW Rybnik? Transmisja i godzina

Mecz Orzeł – ROW odbędzie się 5 maja 2024 roku. Początek o godz. 14:00.

Transmisja dostępna będzie na Canal+ Sport 5. Stream internetowy znajdziesz zaś na Canal+ online.

OGLĄDAJ TUTAJ