GKM Grudziądz – Unia Leszno typy i kursy (3.05.2024)

Przed nami pojedynek GKM-u Grudziądz z Unią Leszno. Zanosi się na świetne ściganie! Warto sprawdzić, jakie są moje GKM Grudziądz – Unia Leszno typy na tę konfrontację. Która z ekip okaże się lepsza w starciu 4. kolejki PGE Ekstraligi?

GKM Grudziądz – Unia Leszno typy bukmacherskie

Fenomenalnie zapowiada się pojedynek ZOOleszcz GKM Grudziądz – Fogo Unia Leszno. To może być spotkanie, które będzie trzymać w napięciu od początku do samiutkiego końca. GKM na pewno zrobi wszystko, by przerwać złą passę i w końcu wygrać mecz.

GKM Grudziądz - Unia Leszno typy

Uważam, że taki scenariusz jest jak najbardziej możliwy. Fogo Unia Leszno nie jest przeciwnikiem z najwyższej możliwej półki i na pewno można ją pokonać, szczególnie u siebie. GKM staje więc przed dużą szansą. Czy ją wykorzysta? Czas pokaże.

W odnotowaniu zwycięstwa pomóc może Jason Doyle. Jeżeli zdobędzie co najmniej 12 punktów, to już będzie dobrze. A Australijczyk na pewno jest w stanie to uczynić. Ma za sobą sporo treningów na grudziądzkim owalu, co powinno mu pomóc.

GKM Grudziądz – Unia Leszno składy awizowane

Jak przedstawiają się składy awizowane na mecz GKM Grudziądz – Unia Leszno? Poniżej prezentuję zestawienia zgłoszone przez oba sztaby szkoleniowe:

Fogo Unia Leszno:
1. Bartosz Smektała
2. Janusz Kołodziej
3. Andrzej Lebiediew
4. Keynan Rew
5. Grzegorz Zengota
6. Damian Ratajczak
7. Antoni Mencel

ZOOleszcz GKM Grudziądz:
9. Max Fricke
10. Wadim Tarasienko
11. Jaimon Lidsey
12. Kacper Pludra
13. Jason Doyle
14. Kacper Łobodziński
15. Kevin Małkiewicz

GKM Grudziądz – Unia Leszno kursy bukmacherskie

Kursy bukmacherskie zwiastują naprawdę ciekawe spotkanie. Wygląda na to, że w tym przypadku o końcowym rozstrzygnięciu zadecydować mogą totalne detale.

Generalnie starcie GKM – Unia może zakończyć się totalnie każdym wynikiem. Wydaje się, że na domowym torze faworytem są grudziądzanie, ale gości nie należy skreślać. Oni zdążyli już udowodnić, że są bardzo waleczną ekipą. Tym razem na pewno znów staną na wyżynach, by napsuć krwi przeciwnikowi, który koszmarnie rozpoczął sezon PGE Ekstraligi.

GKM Grudziądz – Unia Leszno bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Starcie GKM Grudziądz – Unia Leszno zapowiada się bardzo dobrze! Statystyki natomiast przemawiają za gośćmi. To właśnie oni wygrali trzy poprzednie starcia z GKM-em – u siebie 55:35 i 47:43, zaś na wyjeździe 50:40.

GKM w ten sezon wszedł wręcz koszmarnie. Najpierw przegrał z Motorem Lublin 38:52, później w Zielonej Górze 42:48, a następnie we Wrocławiu 37:53.

Unia Leszno ma lepszy start rozgrywek. Najpierw bowiem pokonała Włókniarza Częstochowa 47:43, potem przegrała w Toruniu 31:59, by następnie zremisować u siebie z Falubazem Zielona Góra 45:45.

Gdzie oglądać GKM Grudziądz – Unia Leszno? Transmisja i godzina

Mecz ZOOleszcz GKM Grudziądz – Fogo Unia Leszno odbędzie się 3 maja 2024 roku o godz. 18:00. Będzie to starcie w ramach czwartej kolejki PGE Ekstraligi.

Oczywiście przewidziana została bezpośrednia transmisja. Pojedynek w Grudziądzu będzie można śledzić na kanale Eleven Sports 1. Stream online pojawi się zaś na Pilot WP lub Canal+ online.

OGLĄDAJ TUTAJ