Wybrzeże Gdańsk – Polonia Bydgoszcz typy i kursy (05.05.2024)

Pora na kolejny ciekawie zapowiadający się mecz Metalkas 2. Ekstraligi. Chodzi o konfrontację Energi Wybrzeża Gdańsk z Abramczyk Polonią Bydgoszcz. Jaki wynik padnie podczas starcia nad morzem? Poniżej przedstawiam Wybrzeże Gdańsk – Polonia Bydgoszcz typy.

Wybrzeże Gdańsk – Polonia Bydgoszcz typy bukmacherskie

Pora omówić moje Wybrzeże Gdańsk – Polonia Bydgoszcz typy. Przede wszystkim uważam, że ten mecz wygra Abramczyk Polonia Bydgoszcz. Wybrzeże Gdańsk na razie radzi sobie fatalnie i powątpiewam, by było w stanie zatrzymać tak mocnego przeciwnika, jak Polonia Bydgoszcz.

Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz typy

Jednocześnie przeczuwam, że solidnie w tych zawodach spisze się Kai Huckenbeck. Niemiec jest w stanie wykręcić 11 punktów. Na pewno może być filarem Polonii.

Wybrzeże raczej cudów tutaj nie zdziała. Gdańszczanie mają sporo problemów i mają o czym myśleć w kontekście kolejnych wyzwań.

Wybrzeże Gdańsk – Polonia Bydgoszcz składy awizowane

Oczywiście znamy już składy awizowane na mecz Wybrzeże Gdańsk – Polonia Bydgoszcz. Poniżej zestawienia, które zostały zgłoszone przez oba sztaby szkoleniowe:

Energa Wybrzeże Gdańsk
9. Krzysztof Kasprzak
10. Tom Brennan
11. Niels Kristian Iversen
12. Mateusz Tonder
13. Nicolai Klindt
14. Eryk Kamiński
15. Miłosz Wysocki

Abramczyk Polonia Bydgoszcz
1. Andreas Lyager
2. Kai Huckenbeck
3. Mateusz Szczepaniak
4. Tim Soerensen
5. Krzysztof Buczkowski
6. Franciszek Karczewski
7. Olivier Buszkiewicz

Wybrzeże Gdańsk – Polonia Bydgoszcz kursy bukmacherskie

Kursy bukmacherskie podpowiadają, że czeka nas kapitalne widowisko. Podczas tego meczu zdarzyć się może absolutnie wszystko.

Generalnie zatem szykuje się interesujący pojedynek w Gdańsku. Bukmacherzy nieco większe szanse na sukces dają Polonii Bydgoszcz, co mnie osobiście nie dziwi. Wybrzeże na pewno się postawi, ale przeczuwam, że raczej nie zdoła odnotować sukcesu w trakcie tego starcia. Czas pokaże, jak to wszystko się potoczy…

Wybrzeże Gdańsk – Polonia Bydgoszcz bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Po raz ostatni te dwie drużyny starły się 18 czerwca 2023 roku. Wtedy Wybrzeże Gdańsk wygrało 47:43. Prędzej dwukrotnie triumfowała Polonia Bydgoszcz – najpierw 56:34, a potem 49:41.

Wybrzeże w ten sezon weszło bardzo słabo. Najpierw przegrało u siebie z Wilkami Krosno 43:37, a następnie w Ostrowie 32:57. Potem gdańszczanie zremisowali 45:45 w Poznaniu.

Jeżeli chodzi o Polonię to ten zespół ma za sobą dwa domowe triumfy – 51:38 nad ostrowską Arged Malesą i 57:33 nad Orłem Łódź. Poza tym bydgoszczanie przegrali w Krośnie 42:48

Gdzie oglądać Wybrzeże Gdańsk – Polonia Bydgoszcz? Transmisja i godzina

Zastanawiasz się, gdzie oglądać mecz Wybrzeże Gdańsk – Polonia Bydgoszcz? Zaraz rozwieję wątpliwości. Na razie warto jednak zauważyć, że ten pojedynek został zaplanowany na 5 maja 2024 roku. Początek piątkowych zmagań o godz. 14:00.

Starcie Wybrzeża z Polonią zobaczysz na platformie Canal+ online. Z tego rozwiązania można korzystać z poziomu smartfonów, komputerów, tabletów, ale i telewizorów. Możliwości jest więc naprawdę sporo.

Transmisja telewizyjna nie została natomiast przewidziana. To również warto mieć na uwadze.

OGLĄDAJ TUTAJ