Polonia Bydgoszcz – Orzeł Łódź typy i kursy (28.04.2024)

Pora na kolejne emocje związane z Metalkas 2. Ekstraligą! W tym tekście skupiam się na pojedynku w Bydgoszczy. Sprawdź, jakie przygotowałem Polonia Bydgoszcz – Orzeł Łódź typy.

Polonia Bydgoszcz – Orzeł Łódź typy bukmacherskie

Starcie Polonia Bydgoszcz – Orzeł Łódź zanosi się dość jednostronnie. Zdecydowanie mocniejszy skład mają “Gryfy”. Na dodatek pojadą u siebie, więc Polonia Bydgoszcz – Orzeł Łódź typy, że komplet punktów zostanie w mieście nad Brdą moim zdaniem mają wielki sens.

Polonia Bydgoszcz - Orzeł Łódź

Uważam, że swój potencjał pokaże tutaj Tim Soerensen. Duńczyk w zeszłym roku był rewelacją II ligi. W nowy sezon wszedł mocno przeciętnie, ale teraz powinien być już mocnym ogniwem Polonii.

Soenrensen powinien dobrze spisywać się szczególnie u siebie. 9 punktów w starciu z takim rywalem jak Orzeł Łódź to wręcz obowiązek dla tego młodego Duńczyka.

Polonia Bydgoszcz – Orzeł Łódź składy awizowane

Jak wyglądają składy awizowane na spotkanie Abramczyk Polonia Bydgoszcz – H. Skrzydlewska Orzeł Łódź? Oto one:

H.Skrzydlewska Orzeł Łódź:
1. Oskar Polis
2. Benjamin Basso
3. Tomasz Gapiński
4. Daniel Kaczmarek
5. Oliver Berntzon
6. Mateusz Bartkowiak
7. Aleksander Grygolec

Abramczyk Polonia Bydgoszcz:
9. Andreas Lyager
10. Tim Soerensen
11. Mateusz Szczepaniak
12. Kai Huckenbeck
13. Krzysztof Buczkowski
14. Olivier Buszkiewicz
15. Franciszek Karczewski

Polonia Bydgoszcz – Orzeł Łódź kursy bukmacherskie

Kursy bukmacherskie na to spotkanie nikogo nie powinny dziwić. Wskazują one na to, że wyraźnym faworytem jest Polonia Bydgoszcz. Wątpliwe, by Orzeł tutaj sprawił niespodziankę.

Generalnie skład Polonii prezentuje się naprawdę imponująco. Jeżeli spojrzymy stricte na papier, to na pierwszy rzut oka nie dostrzegamy słabych punktów. Polonia powinna pokazać moc podczas konfrontacji z Orłem Łódź. Wątpliwe, by łodzianie byli w stanie mocniej zaszkodzić przeciwnikowi z Bydgoszczy. Być może jednak tor zweryfikuje te przedmeczowe oczekiwania.

Polonia Bydgoszcz – Orzeł Łódź bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Po raz ostatni te dwa zespoły mierzyły się 13 sierpnia 2023 roku. Wtedy w Łodzi wygrała Polonia Bydgoszcz 48:42. “Gryfy” górą były też u siebie – 8 kwietnia 2023 triumfowały 49:41.

Polonia ten sezon rozpoczęła od wygranej nad drużyną z Ostrowa Wielkopolskiego – padł wynik 51:38. Następnie bydgoszczanie przegrali w Krośnie 42:48.

Orzeł Łódź na razie odbył tylko jedno spotkanie w 2024 roku. Ta drużyna 13 kwietnia przegrała w Rzeszowie 36:54.

Gdzie oglądać Polonia Bydgoszcz – Orzeł Łódź? Transmisja i godzina

Konfrontacja Abramczyk Polonii Bydgoszcz z H. Skrzydlewska Orłem Łódź przewidziana została na 28 kwietnia 2024 roku (niedziela). Początek zmagań w ramach starcia 3. kolejki Metalkas 2. Ekstraligi nastąpi natomiast o 14:00.

Warto wyraźnie zaznaczyć, że transmisja telewizyjna z tej konfrontacji nie została przewidziana. Mecz będzie można obejrzeć wyłącznie w internecie. Bezpośredni stream pojawi się na Canal+ online. Z tej platformy można korzystać z poziomu smartfonów, tabletów, laptopów oraz telewizorów.

OGLĄDAJ TUTAJ