Unia Leszno – Falubaz Zielona Góra typy i kursy (28.04.2024)

Rozkręcają się zmagania w ramach PGE Ekstraligi 2024. W trzeciej kolejce dojdzie do bardzo ciekawie zapowiadającego się starcia w Lesznie. Kto wygra ten pojedynek? Poniżej Unia Leszno – Falubaz Zielona Góra typy.

Unia Leszno – Falubaz Zielona Góra typy bukmacherskie

W Lesznie dojdzie do konfrontacji dwóch ekip, które raczej będą walczyć o spokojne utrzymanie. W tym gronie znajduje się też ZOOleszcz GKM Grudziądz, którego notowania na ten moment stoją najniżej. Wszystko jednak może się zmienić, a każdy punkt może być na wagę play-offów!

Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra

Jeżeli chodzi o starcie w Wielkopolsce, to przeczuwam, że Fogo Unia Leszno wykorzysta atut domowej nawierzchni i wygra ten mecz. Wydaje się, że leszczynianie będą solidnie prezentować się na domowym owalu. Całkiem nieźle poszło im choćby na inaugurację, kiedy to pokonali rywala z Częstochowy 47:43.

Jednocześnie uważam, że warto pomyśleć o tym, że sens mają Unia Leszno – Falubaz Zielona Góra typy na to, że Grzegorz Zengota zbliży się do granicy 10 punktów. Tor w Lesznie zna on niczym własną kieszeń, więc jak najbardziej jest w stanie dobrze wypaść.

Unia Leszno – Falubaz Zielona Góra składy awizowane

Rzućmy okiem na składy awizowane na pojedynek Fogo Unia Leszno – Novy Hotel Falubaz Zielona Góra:

NovyHotel Falubaz Zielona Góra:
1. Jarosław Hampel
2. Jan Kvech
3. Rasmus Jensen
4. Przemysław Pawlicki
5. Piotr Pawlicki
6. Krzysztof Sadurski
7. Oskar Hurysz

Fogo Unia Leszno:
9. Bartosz Smektała
10. Janusz Kołodziej
11. Andrzej Lebiediew
12. Keynan Rew
13. Grzegorz Zengota
14. Hubert Jabłoński
15. Damian Ratajczak

Unia Leszno – Falubaz Zielona Góra kursy bukmacherskie

Kursy bukmacherskie są bardzo wymowne. Podpowiadają, że większe szanse na sukces ma tutaj leszczyńska Unia, co nie jest zaskoczeniem.

W kontekście tego sezonu można wysnuć taki wniosek, że Fogo Unia Leszno będzie miała problemy z punktowaniem na wyjazdach, ale u siebie ten zespół powinien prezentować się naprawdę dobrze. Wydaje się, że leszczynianie mają wręcz ogromne szanse na to, by wygrać z Falubazem Zielona Góra. Jednocześnie warto mieć na uwadze, że strzelbami gości mogą być byli zawodnicy Unii – tj. m.in. bracia Pawliccy.

Unia Leszno – Falubaz Zielona Góra bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Po raz ostatni te dwie drużyny mierzyły się w sezonie 2021. Unia najpierw wygrała u siebie 54:36, a potem na wyjeździe 46:44.

Unia Leszno po dwóch kolejkach ma na koncie jedno zwycięstwo (nad Włókniarzem 47:43) i porażkę w Toruniu 31:59. Falubaz Zielona Góra zaś najpierw przegrał we Wrocławiu 41:47, a potem wygrał u siebie z grudziądzanami 42:48.

Gdzie oglądać Unia Leszno – Falubaz Zielona Góra? Transmisja i godzina

Spotkanie Unia – Falubaz odbędzie się 28 kwietnia 2024 roku. Początek o godz. 16:30.

Dostępna będzie bezpośrednia transmisja. Znajdziesz ją na Canal+ Sport i Canal+ online.

OGLĄDAJ TUTAJ