Stal Rzeszów – Wilki Krosno typy i kursy (28.04.2024)

W trzeciej kolejce Metalkas 2. Ekstraligi dojdzie do derbów Podkarpacia! Kto wygra mecz w Rzeszowie? Sprawdź Stal Rzeszów – Wilki Krosno typy.

Stal Rzeszów – Wilki Krosno typy bukmacherskie

Być może niektórych nieco zaskakują Stal Rzeszów – Wilki Krosno typy na wygraną przyjezdnych. Uważam jednak, że taka prognoza ma wielki sens. Krośnianie na papierze wyglądają lepiej i jak najbardziej są w stanie tutaj uzyskać komplet punktów. Mają po swojej stronie dużo argumentów, oj dużo!

Stal Rzeszów - Wilki Krosno

A co wydarzy się w przypadku poszczególnych zawodników? Moim zdaniem warto zwrócić uwagę na Vaclava Milika. Czech bardzo dobrze wszedł w ten sezon.

Na pewno doświadczony jeździec zrobi wszystko, by kontynuować świetną passę. Tutaj powinien zgarnąć co najmniej 12 “oczek”. To lider zespołu z Krosna, więc jak najbardziej można od niego oczekiwać takich zdobyczy.

Stal Rzeszów – Wilki Krosno składy awizowane

Oczywiście znamy już składy awizowane na mecz w Rzeszowie. Oto zestawienia zgłoszone przez oba sztaby szkoleniowe:

Cellfast Wilki Krosno:
1. Norbert Krakowiak
2. Jonas Seifert-Salk
3. Vaclav Milik
4. Patryk Wojdyło
5. Dimitri Berge
6. Piotr Świercz
7. Szymon Bańdur

Texom Stal Rzeszów:
9. Marcin Nowak
10. Nicki Pedersen
11. Jacob Thorssell
12. Jesper Knudsen
13. Krystian Pieszczek
14. Bartosz Curzytek
15. Konrad Mikłoś

Stal Rzeszów – Wilki Krosno kursy bukmacherskie

Kursy bukmacherskie podpowiadają, że czeka nas naprawdę zacięty mecz. Tutaj może paść absolutnie każdy wynik. Będzie się działo, oj będzie!

W ciemno można stwierdzić, że w tym spotkaniu emocji absolutnie nie zabraknie. Walka o końcowe rozstrzygnięcie toczyć się będzie do samego końca. Tak naprawdę trudno mówić o czyjejkolwiek przewadze. Na papierze mocniejsze są Wilki, ale pamiętajmy, że to mecz w Rzeszowie, więc różnice się zacierają!

Stal Rzeszów – Wilki Krosno bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Texom Stal Rzeszów solidnie weszła w sezon. W jedynym do tej pory meczu pokonała Orła Łódź aż 54:36. Cellfast Wilki Krosno też zaliczają dobry początek zmagań. Najpierw okazali się lepsi od gdańszczan 47:43, a potem pokonali Polonię Bydgoszcz 48:42.

W ostatnich latach nie dochodziło do bezpośrednich starć tych ekip. Nie mamy więc do czego nawiązywać, jeżeli chodzi o bezpośrednie konfrontacje.

Gdzie oglądać Stal Rzeszów – Wilki Krosno? Transmisja i godzina

Pojedynek Texom Stal Rzeszów – Cellfast Wilki Krosno do skutku dojdzie w dniu 28 kwietnia 2024 roku. Będzie to starcie w ramach trzeciej kolejki Metalkas 2. Ekstraligi. Zanosi się na spore emocje – będzie to przecież konfrontacja derbowa, a takie starcia zawsze rządzą się swoimi prawami i trzymają w napięciu!

Warto podkreślić, że początek zmagań w stolicy Podkarpacia nastąpi o godz. 14:00. Oczywiście zaplanowana została bezpośrednia transmisja – mecz obejrzysz na Canal+ Sport 5.

Wolisz oglądać to spotkanie przez internet? Nie ma najmniejszego problemu. Skorzystaj z Canal+ online!

OGLĄDAJ TUTAJ